مشکل پخش فیلم در کامپیوتر

علت مشکل پخش نشدن فیلم در کامپیوتر را به همراه مشکل پخش نشدن فیلم در گوشی همه را در همراه رایانه بخوانید و از آموزش های مرتبط و کاربردی ما استفاده کنید و همچنین مشکلات کامپیوتر و گوشی خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!!

یکی از مشکلاتی که می تواند یک کاربر را درگیر کند مشکل پخش فیلم در کامپیوتر می باشد که البته این مشکل قابل حل شدن می باشد فقط می بایست علت را بررسی کنیم.

مشکل پخش فیلم در کامپیوتر

1-  از دلایلی که می تواند منجر به پخش نشدن فیلم بشود نداشتن یک پلیر مناسب می باشد. فیلمها از منابع مختلفی تهیه می شوند. می توانند از یک دوربین حرفه ای یا یک گوشی گرفته شده باشند. بنابراین مشخص است که پسوند این نوع میتواند متفاوت باشد. داشتن یک پلیر که بتواند فرمت فیلم شما را شناسایی و پخش کند از الزامات خیلی مهم در این زمینه می باشد.

2- ممکن است شما پلیر مناسب را نداشته باشید یا پلیر شما توانایی پخش نداشته باشد. چنانچه شما یک کانورتور داشته باشید میتوانید فیلم را به قالبی تبدیل کنید که برای پلیر شما قابل شناسایی و پخش باشد.

3- مشکل دیگری که هر کاربر را ممکن است درگیر کند نمایش فیلم با کیفیت پایین می باشد. در اینگونه مواقع یا درایور کارت گرافیک نصب نیست یا می بایست درایور کارت گرافیک را آپدیت کنیم. برای اینکه بدانیم درایور کارت گرافیک نصب شده است یا خیر می بایست در پنجره run عبارت Dxdiag را وارد کنیم و سپس وارد سربرگ Display بشویم. چنانچه در این قسمت در مقابل عبارت Manufacture و یا هر عبارت دیگری گزینه N/A درج شده بود می بایست درایور گرافیک را نصب کنید. چنانچه درایور کارت گرافیک شما آپدیت نیست می بایست برای بروز بودن  آن اقدام کنید. بنابراین در همین پنجره در قسمت Date که در بخش Drivers واقع شده است نگاهی به تاریخ آپدیت می اندازیم. اگر نیاز به آپدیت داشت یعنی تاریخ آن قدیمی بود آنرا آپدیت و بروز می کنیم.

پیشنهاد میکنیم برای دانلود درایورکارت گرافیک و آپدیت کارت گرافیک خود به لینک مشخص شده یا به لینک معرفی کارت گرافیک انویدیا و دانلود درایور آن رفته و یا از سایت دانلود کار استفاده کنید .

توصیه می شود برای نصب درایور کارت گرافیک از درایورهای خود لپ تاپ یا کیس استفاده کنیم. یا از سایت مربوط به همان دیوایس درایور را دانلود کنیم. در نهایت درایور پک سولوشن آنلاین نیز میتواند برای شما راهگشا باشد. برای آپدیت نیز می بایست به سایت همان کارت گرافیک مراجعه کرده و آخرین نسخه آنرا دریافت کنیم و در نهایت با نرم افزار های آپدیت خودکار مثل درایور بوستر نیز این کار انجام می شود.

برای دانلود درایور پک سولوشن که به صورت آنلاین درایور های شما را بررسی می کند و نصب میکند می توانید به این صفحه از سایت دانلود کار بروید .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204