مشکل قطع شدن صدای لپ تاپ و ویندوز کامپیوتر

مشکل قطع شدن صدای لپ تاپ و ویندوز کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی انواع لپ تاپ و مشکلات کامپیوتر را در همراه رایانه دنبال کنید

مشکل قطع شدن صدای لپ تاپ و ویندوز کامپیوتر

پیشنهاد میکنیم مشکل صدای اسپیکر کامپیوتر را به همراه دانلود درایور کارت صدا را نیز مطالعه کنید

از زمره مشکلاتی که برای هر کاربری ممکن است پیش بیاد مشکل قطع صدای کامپیوتر می باشد که می توان با چند راه حل ساده مشکل را بررسی کرد. ابتدا اینکه می بایست از درستی و یا سلامت اسپیکرها مطمئن شد. می توانیم اسپیکرها را با دستگاه دیگری چک کنیم تا کاملا یقین پیدا کنیم که اسپیکر و بلندگوها مشکلی نداشته باشند. همچنین می بایست سیمهای اسپیکر و کابلها را بررسی کنند.

در مرحله بعد تنظیمات سیستمی چک میشود. ممکن است روی علامت بلندگو یک علامت قرمز رنگ قرار گرفته باشد. که با راست کلیک روی آن گزینه های مربوط به صدا نشان داده میشود. چنانچه گزینه Mute تیک خورده باشد می بایست این گزینه را غیر فعال کنیم.

ممکن است با این تدابیر مشکل صدای رایانه شما حل نشود. بنابراین بهتر است وارد کنترل پنل شده و گزینه Device manager را انتخاب می کنیم. چنانچه گزینه های Sound and audio با یک علامت اخطار یا قرمز رنگ مشخص شده باشند بدیهی است که درایور کارت صدا نصب نشده است یا برای آن مشکلی به وجود آمده باشد.

چنانچه از قبل نصب کرده  باشید می بایست در قسمت control Panel گزینه Recovery و بعد System Restore را انتخاب می کنیم تا تنظیمات رجیستری ویندوز به حالت اول خود بازگردد.

ولی اگر درایور کارت صدای خود را نصب نکرده باشید می بایست سی دی مادربرد سیستم خود را درون کیس قرار داده و برنامه مربوط به آنرا نصب کنید.

اگر درایور سیستم در دسترس نبود می توانید با مراجعه به سایت سازنده مادر برد درایور مربوط به کارت صدا را دریافت و دانلود کنید.

در وهله آخر نیز چنانچه به هیچ کدام از دو مراحل بالا دسترسی نداشتید با استفاده از سی دی Driver Pack solution online اقدام به نصب درایور کارت صدا کنید تا مشکل کاملا برطرف شود.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1563