حل مشکلات تبلت

برای پیش گیری از خرابی های دستگاههای اندرویدی باید با روش های مراقبت از سیستم  عامل وسخت افزار این دستگاهها اشنا باشید .

بسیاری ازمشکلات سخت افزاری که کاربران را درگیر می کند عبارت است از خالی شدن سریع شارژ باتری ، بیش از اندازه داغ شدن تبلت ها ، خاموشی تبلت به صورت مکرر و همچنین روشن نشدن تبلت و مشکلات نرم افزاری که عموما کاربران با آن دست و پنجه نرم می کنند عبارت است از توقف رابط کاربری ، فراموش کردن الگو یا پسورد نصب نشدن برنامه ها در اثر پیغام های متعدد و کندی سیستم عامل اندروید و مشکلات بلوتوث و...

هرکدام از این مشکلات راهکارهایی دارد که در اینجا به توضیح برخی از آن ها خواهیم پرداخت.

همانطور که اشاره کردیم یکی از مشکلات رایج در سیستم عامل ها ی اندروید پایین بودن سرعت سیستم عامل است از علت های اصلی این امر پر بودن کش سیستم عامل است چرا که با این مساله ارتباط نزدیک دارد زمانی که کش سیستم عامل را خالی می کنید تاخیر زمانی شما برای باز کردن برنامه ها به حداقل می رسد همچنین غیر فعال کردن اپلیکیشن های بلا استفاده  در این زمینه اثرات چشمگیری می تواند داشته باشد .

برای حل کردن مشکلاتی از قبیل استفاده زیاد از باتری می توانید با استفاده از قراردادن بک گروند سیاه روی صفحه باعث شوید یکسری پیکسل ها در حالت خاموش بوده و یا با استفاده از نرم افزارهایی از قبیل pixel battery saver  که بر روی بعضی موبایل قابل نصب است استفاده از باتری را برای سیستم به حداقل برسانید .

مرکز همراه رایانه با ارائه مشاوره های تخصصی در زمینه نرم افزار و سخت افزار تبلت شما را در حل مسائل و مدیریت سیستم عامل تبلتتان یاری نموده تا در صورت مواجه مجدد با این گونه مشکلات به تنهایی بتوانید بران ها فائق ایید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623