خاموش شدن ناگهانی گوشی

علت خاموش شدن گوشی موبایل را در این صفحه از همراه رایانه بخوانید و مشکلات و سوالات خود را از مشاوره تلفنی با شماره 9099070345 شبانه روزی بپرسید !!! حل مشکل خاموش شدن ناگهانی و خود به خودی گوشی های موبایل هوشمند را در کنار آموزش های دیگر گوشی در همراه رایانه بپرسید .

پیشنهاد می کنیم در انتها آموزش های مشکل سیاه شدن صفحه گوشی و عدم نصب برنامه در اندروید را نیز بخوانید .

بعضی از کاربران بعد از فلش کردن گوشی ویا زمانی که به طور مثال برای چند ساعت گوشی خود را بلااستفاده رها می کنند یا در مواقعی که گوشی هنگ کرده یا در حین کار با برنامه ها با چنین مشکلی مواجه می شوند که گوشی به صورت یکباره خاموش می کند.

گاهی بعد ازیک ضربه کوچک خاموشی ناگهانی گوشی پیش می اید، این امکان وجود دارد که این مشکل از سخت افزار ناشی می شود اما  اگر این معضل بدون ضربه به گوشی پدید اید باید باتری را خارج کرده و دوباره آن را در محل مخصوصش قرار دهید ولی زمانی که بعد خاموش شدن با کلید پاور روشن شد امکان دارد مربوط مربوط به خرابی سیم کارت یا پربودن حافظه جانبی و یا خرابی رم   باشد با برای بهبود این وضعیت  می توانید کش گوشی را خالی کرده و رم را خارج کرده و مجدد در جای خود قرار دهید .

همچنین این مشکل می تواند به دلیل ناسازگاری برنامه ها با سیستم عامل گوشی باشد که باید برنامه های مخرب شناسایی شود خیلی از اوقات که کاربران از گوشی ها استفاده می کنند که باتری غیرقابل تعویض و خارج سازی هست باید به صورت دستی از موارد دیگری که احتمال می دهند مساله از انجا ناشی شود تست بگیرند سیم کارت گوشی را روی گوشی دیگری امتحان کنند و مطمئن شوند آنجا درست کار میکند تعویض رام گوشی یا ریست در برخی موارد  مشکل کاربر را برطرف نموده  همچنین گاهی در اثر اپگرید گوشی این مساله به وجود می اید که با دانگرید کردن و بازگشت ان به نسخه قبلی قابل حل است .

مرکز همراه رایانه با ارائه مشاوره های تخصصی در این زمینه به کاربران کمک می کند تا مشکلات گوشی خود را و عوامل به وجود اورنده ان را به راحتی شناسایی کرده و بتوانند آن را برطرف کنند شما می توانید با شماره گیری 9099070345 با کارشناسان ما برای حل مشکلات گوشی خود  در ارتباط باشید.

 


لینک های جذاب

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558