آنتی ویروس آویرا Avira

نصب ، فعال سازی و اسکن آنتی ویروس آویرا را در این صفحه بخوانید و مشکلات و سوالات آنتی ویروس آویرا و آنتی ویروس های دیگر و نیز مشکلات کامپیوتر و گوشی خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی و حتی در تعطیلات بپرسید !!!


مجموعه نرم افزار های امنیتی آویرا توسط کمپانی Avira Gmbh در کشور آلمان تولید شده و در سالهای بین 2007 تا 2009 جزء صد محصول برتر رایانه ای معرفی شد. این آنتی ویروس شامل سه مجموعه رایگان تجاری، ضد ویروس و ضد جاسوس، هم چنین دارای دیواره آتش و ضد هرزنامه می باشد.

پیشنهاد میکنیم 10 نشانه مشکل ویروسی شدن گوشی اندروید و همچنین نصب آنتی ویروس نود 32 را نیز بخوانید .

البته نسخه تجاری این محصول از محبوبیت بیشتری بین کاربران برخوردار است زیرا استفاده از این نسخه در ایران هزینه زیادی را طلب نمی کند، شما می توانید برای نصب برنامه با کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.
از مزایای نسخه تجاری این نرم افزار اینست که بدون خرید قانونی و لایسنس نیز نیاز شما را تا حدود زیادی برطرف می کند. از ویژگیهای خوب این نرم افزار می توانیم به قدرت بالا و حجم بسیار کم فایلها جهت بروز رسانی اشاره کنیم و چنانچه شما جزء کاربرانی هستید که دارای اینترنت با سرعت کم می باشند آنتی ویروس آویرا نسخه مناسبی برای رایانه شما می باشد .

 

 

مراحل نصب آنتی ویروس آویرا


ابتدا فایل مرتبط با آنتی ویروس را تهیه کنید. سپس با دبل کلیک روی فایل اجرایی آنتی ویروس آویرا ابتدا مرحله Extract یا خارج سازی از حالت فشرده آغاز می شود.

خارج کردن از حالت فشرده

بعد از خاتمه مرحله فشرده سازی نوبت به مرحله ای می رسد که می بایست نوع نصب را انتخاب کنیم. حالت Express برای استفاده در حالت استاندارد می باشد و حالت Custom برای کاربران حرفه ای پیشنهاد شده است.با انتخاب گزینه I accept گزینه Next فعال شده و فرایند نصب نرم افزار آغاز میشود.

مراحل نصب آنتی ویروس آویرا

در مرحله بعد کپی کردن فایل های برنامه آویرا در سیستم شما آغاز می شود و با کپی شدن این فایل ها در واقع آنتی ویروس و اجزا و کامپوننت های آن نصب خواهند شد.

آنتی ویروس آویرا Avira

زمانی که آنتی ویروس آویرا نصب شود آیکون نرم افزار در ناحیه Taskbar کنار ساعت قرار خواهد گرفت.

آویرا در نوار وظیفه

هم چنین یک آیکون نیز روی دسک تاپ قرار میگیرد که با دابل کلیک روی آن برنامه به صورت زیر نمایش داده می شود.

آنتی ویروس آویرا Avira

 

 

طریقه فعال سازی آنتی ویروس آویرا


با کلیک کردن روی آیکون آنتی ویروس آویرا در صفحه دسکتاپ، برنامه برای شما اجرا خواهد شد، در صفحه باز شده از منوی Help گزینه License Management را انتخاب می کنیم.

طریقه فعال سازی آنتی ویروس آویرا

در پنجره باز شده که به صورت زیر می باشد، گزینه License File را اننخاب می کنیم.

انتخاب لابسنس فایل

در پنجره باز شده باید مسیر فایل لایسنس را انتخاب نمایید. فایل لایسنس معمولا تحت عنوان hbedv می باشد.

باز کردن فایل لایسنس

در صورتی که پیغامی دریافت کردید روی گزینه Yes کلیک کنید.

 

 

اسکن دستی آنتی ویروس آویرا


آنتی ویروس آویرا با دانلود یک فایل جدید در سیستم به صورت خودکار اقدام به اسکن فایل می نماید. و یا هنگام اتصال سخت افزارهای جانبی مانند فلش ها پیغامی تحت عنوان اسکن را به شما نمایش خواهد داد که می توانید از آن طریق فایل های خود را اسکن کنید. اما برای اینکه بتوانید به صورت دستی فایل ها و یا درایوهای موجود در سیستم خود را اسکن کنید، کافی است روی درایو مورد نظر راست کلیک نموده و عبارت Scan selected Files with Avira را انتخاب کنید.

اسکن دستی آنتی ویروس آویرا

پنجره دیگری باز می شود که در آن فرایند بررسی و از بین بردن ویروسها نمایش داده می شود.

اسکن کردن با آویرا


طریقه غیر فعال کردن آنتی ویروس آویرا

همانطور که در قسمتهای قبلی گفته شد آیکن آنتی ویروس آویرا بعد از نصب در کنار ساعت سیستم قرار می گیرد.

آویرا در نوار وظیفه

کافیست روی آیکون برنامه راست کلیک کرده و عبارت Enable Real-Time Protection را با برداشتن تیک کنار عبارت غیر فعال کنید.

طریقه غیر فعال کردن آنتی ویروس آویرا