آنتی ویروس کسپرسکی kaspersky

 

آموزش نصب و اسکن آنتی ویروس نورتون Norton را در اینجا بخوانید و 9099070345 شماره پاسخگویی مشکلات انواع آنتی ویروس می باشد . آموزش تلفنی لایسنس آنتی ویروس نورتون و انواع آنتی ویروس ها را در کنار آموزش مراحل نصب و کرک هر یک را با همراه رایانه تجریه کنید !!!

از جمله عواملی که ممکن است در روند عملکرد سیستم شما تداخل ایجاد کنند وجود ویروس ها و بدافزارها در سیستم است. بهترین راه برای از بین بردن و پیشگیری از ویروس ها استفاده از یک آنتی ویروس قوی، فعال و بروز است.

به عنوان یکی از آنتی ویروس های محبوب و قوی می توان به آنتی ویروس نورتون اشاره کرد. این آنتی ویروس به عنوان یکی از پنج آنتی ویروس برتر شناخته می شود و با استفاده از پایگاه داده خود، اقدام به شناسایی و حذف ویروس ها، هرزنامه ها، بدافزارها و ... می نماید.

نرم افزار نورتون، محصول شرکت سیمانتک کشور امریکا می باشد که در نسخه های مختلف برای دو سیستم عامل مکینتاش و ویندوز ارائه شده است و از ورود بدافزارها جلوگیری کرده یا در صورت مشاهده در سیستم اقدام به حذف آنها می نماید.

به صفحه  ویروسی شدن گوشی و نیز به صفحه مشکل ویروسی شدن گوشی اندروید نیز سر بزنید 

مراحل نصب آنتی ویروس نورتون Norton

ابتدا فایل اجرایی مرتبط با آنتی ویروس نورتون را تهیه نمایید. دقت کنید که نسخه ای مرتبط با نوع سیستم عامل خود دریافت نمایید. با دبل کلیک کردن روی فایل اجرایی آنتی ویروس Norton، وارد مرحله بارگذاری برنامه خواهید شد. بعد از بارگذاری برنامه، صفحه ای مانند زیر مشاهده خواهید کرد که شامل توافق نامه شرکت می باشد. با انتخاب گزینه Agree & Install توافق خود را با اساسنامه شرکت تایید نمایید تا وارد مراحل نصب شوید.

آنتی ویروس نورتون norton

بعد از توافق مرحله قبل، صفحه ای مانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد که مراحل نصب آنتی ویروس نورتون را نمایش می دهد. میزان پیشرفت مراحل نصب را می توانید با استفاده از نوار زمانی موجود مشاهده کنید.

مراحل نصب آنتی ویروس نورتون Norton

بعد از پر شدن نوار زمانی نصب و به اتمام رسیدن مراحل نصب برنامه، صفحه ای مانند شکل زیر برای شما نمایان می شود که نشان دهنده تلاش برنامه برای برقرای ارتباط با سرور است.

برقراری ارتباط با سرور

بعد از برقراری ارتباط آنتی ویروس با سرور، صفحه ای مانند شکل زیر مشاهده می کنید. در صورتی که اکانت از قبل ساخته شده ندارید گزینه Create an Account را انتخاب کنید. در غیر اینصورت با اطلاعات اکانت خود وارد شوید.

ساخت اکانت نورتون

بعد از اینکه اطلاعات مورد نظر برای ساخت اکانت را وارد کردید ، روی گزینه Create Account کلیک کنید تا ساخت اکانت شما با موفقیت پایان یابد. با انتخاب این گزینه صفحه ای مشابه زیر مشاهده خواهید نمود.

فعالسازی آنتی ویروس نورتون

در این مرحله چنانچه کد فعالسازی آنتی ویروس را تهیه نموده اید گزینه Enter a Key را جهت وارد نمودن لایسنس خریداری شده انتخاب کنید و در صورتی که می خواهید از نرم افزار به صورت دمو استفاده کرده و یا اینکه هنوز کد فعالسازی برنامه را تهیه نکرده اید روی گزینه Next کلیک کنید.

با انتخاب گزینه Next صفحه اولیه آنتی ویروس برای شما به صورت زیر نمایش داده می شود.

صفحه اولیه آنتی ویروس نورتون

در صورتی که از نسخه دموی آنتی ویروس نورتون استفاده می کنید دقت کنید که این نسخه تنها 30 روز فعال باقی می ماند. برای فعالسازی برنامه نورتون، بعد از اجرای برنامه در صفحه اصلی آن روی گزینه Renew کلیک کنید. با انتخاب گزینه ذکر شده صفحه ای مانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد.

فعالسازی آنتی ویروس نورتون

با انتخاب گزینه I have a key or code to enter صفحه ای مانند زیر باز خواهد شد که می توانید کد فعالسازی خریداری شده را در قسمت مربوطه وارد کرده و با کلیک روی گزینه Next اقدام به فعال کردن آنتی ویروس خود کنید.

اتمام فعالسازی آنتی ویروس نورتون

اسکن آنتی ویروس نورتون

بعد از نصب و فعالسازی آنتی ویروس، این برنامه به صورت اتوماتیک در سیستم شما به اجرا درآمده و آیکون مربوط به آن در نوار وظیفه سیستم قابل مشاهده است.

در صورت اتصال یک حافظه خارجی به سیستم و یا دانلود یک فایل جدید در سیستم، آنتی ویروس به صورت خودکار اقدام به اسکن فایل یا حافظه جدید خواهد کرد. اما در صورتی که می خواهید درایوهای موجود در سیستم را اسکن کنید کافی است روی درایو مورد نظر راست کلیک نموده و از میان گزینه های موجود، گزینه Norton Security  و سپس گزینه Scan Now را انتخاب کنید.

اسکن آنتی ویروس نورتون

غیرفعال کردن آنتی ویروس نورتون

آنتی ویروس نورتون مانند سایر آنتی ویروس ها، بعد از نصب همواره در سیستم مشا در حال اجرا می باشد. آیکون برنامه را می توانید در نوار وظیفه مشاهده کنید.

نورتون در نوار وظیفه

برای غیرفعال کردن آنتی ویروس کافی است روی آیکون برنامه در نوار وظیفه راست کلیک نموده و گزینه Disable Antivirus Auto-Protect را انتخاب نمایید.

غیرفعال کردن آنتی ویروس نورتون