گذاشتن سبیل در فتوشاپ

یکی از امکاناتی که فتوشاپ در اختیار کاربران قرار می دهد گذاشتن سبیل در فتوشاپ می باشد. در این پست سعی داریم با استفاده از حداقل امکانات در فتوشاپ بتوانیم برای شخصیت مورد نظر خود سبیل طراحی کنیم بنابراین از شما می خواهیم طریقه گذاشتن سبیل در فتوشاپ را در این پست مطالعه کنید.

طریقه گذاشتن سبیل در فتوشاپ

برای قرار دادن سبیل در فتوشاپ ابتدا می بایست تصویر مورد نظر خود را در فتوشاپ باز کنید. در این مثال ما تصویر زیر را برای نمونه انتخاب کرده ایم.

سپس بخشی از صورت شخص ترجیحا ریشهای شخص را انتخاب کرده و از منوی Edit  گزینه Define Brush را انتخاب کرده و یک نام برای آن قرار می دهیم.

سپس فایلهای Png مربوط به سبیل را در گوگل سرچ کرده تا یک فایل برای آن پیدا کنید. در این مثال ما توانسته ایم فایلهای زیر را جستجو کنیم.

با توجه به چهره شخص یکی از موارد فوق را انتخاب کرده و بر روی صورت شخص قرار می دهیم. ما نیز مطابق تصویر زیر یکی از موارد را انتخاب کرده و روی صورت شخص قرار داده ایم.

در ادامه سعی می کنیم مطابق تصویر داخل لایه را انتخاب کرده و رنگ داخل آنرا پاک کنیم. تصویر مانند شکل زیر می بایست تنظیم شده باشد.

زمان آن رسیده است که براش خود را انتخاب کنید. بنابراین براش را انتخاب کرده و در نهایت براش ایجاد شده را انتخاب می کنیم. سپس کلید F5 را فشرده و سعی می کنیم براش را مطابق با نیاز خود تنظیم کنیم و روی قسمت انتخابی می کشیم تا در نهایت تصویر به صورت شکل زیر تغییر کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان همراه رایانه در تماس باشید.