گذاشتن مو در فتوشاپ

آموزش گذاشتن مو در فتوشاپ ، کاشت و افزودن موی سر را در همراه رایانه بخوانید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه بخوانید  

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از صفحات تغییر رنگ مو در فتوشاپ را در کنار آموزش قرار دادن ریش در فتوشاپ را نیز مطالعه کنید .

چنانچه مطالب قبلی فتوشاپ را مطالعه کرده باشید امکان هر گونه تغییرات ظاهری در فتوشاپ وجود دارد. بنابراین شما می توانید در فتوشاپ اجزای صورت شخص را تغییر داده و یا هر گونه تغییر دیگری از قبیل قرار دادن سبیل ، ریش و ... را روی صورت شخص قرار دهید. در این پست سعی خواهیم کرد طریقه گذاشتن مو در فتوشاپ  را برای شما قرار دهیم.

 

طریقه گذاشتن مو در فتوشاپ


در مرحله اول ابتدا تصویر مورد نظر خود را انتخاب می کنیم سپس با سرچ اصطلاح Hair Png سعی می کنیم یک فایل Png برای جستجوی مو عملیات دریافت فایل را انجام دهید. بعد از یافتن فایلهای مورد نظر خود آنها را در فتوشاپ مطابق شکل زیر باز می کنیم.

سپس با استفاده از راههایی که گفته شد می توانید موهای تصویر را انتخاب کنید. راههای گفته شده می تواند ماسک و کانالهای رنگ باشد که در انتهای پست لینک مربوط به آنها گذاشته شده است.

در تصویر فوق ابتدا فضای اطراف انتخاب شده است و بعد از منوی Select  گزینه Inverse را انتخاب می کنیم. سپس از منوی select گزینه Modify و بعد contract را انتخاب می کنیم تا یک مقدار انتخاب ما به داخل شکل نفوذ کند. همچنین برای اینکه لبه های نسبتا محو داشته باشیم می بایست از همین قسمت گزینه Feather را انتخاب کنیم و یک مقدار خیلی کم به آن وارد می کنیم تا انتخاب ما کامل شود. سپس محدوده انتخابی را بر روی شکل با ابزار Move درگ می کنیم.

چنانچه بخشهای از تصویر حالت غیر طبیعی دارد می توانید با استفاده از ابزار Clone Stamp تصویر خود را ویرایش کنید.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420