شارژ اولیه لپ تاپ

لپ تاپ برای خیلی از کاربران اصلی ترین ابزار برای انجام کارهای روزمره شان است، مانند تماشای فیلم و وب گردی در منزل و استفاده در جلسات کاری در بیرون از منزل که لپ تاپ قابل حمل بوده و همیشه و همه جا میتوانیم از آن استفاده کنیم.

یکی از مهمترین ویژگی های لپ تاپ باتری آن است زیرا در بسیاری از موارد کاربران دسترسی به برق نداشته و باید از باتری آن استفاده کنند. مطمئنا باتری باید بتواند تا پایان جلسه روشن بماند ولی اگر شما مطمئن باشید که شارژ باتری لپ تاپ 100 درصد است ولی در نیم ساعت اول خاموش شود نشانه ی خراب بودن آن است.

پس بهتر است قبل از اینکه با چنین مشکلی برخورد کنید از اول که لپ تاپ را خریداری کردید در حفظ باتری لپ تاپ کوشا باشید.

شارژ اولیه لپ تاپ


وقتی که لپ تاپ را خریداری میکنید زمانی که لپ تاپ را از جعبه خارج کردید و آن را روشن میکنید متوجه می شوید که 30 تا 40 درصد شارژ اولیه دارد.

شارژ اولیه لپ تاپ به این دلیل است که مشتری موقع خرید لپ تاپ بتواند لپ تاپ را روشن کند و از سالم بودن آن اطمینان پیدا کند و دلیل دوم شارژ اولیه لپ تاپ این است که لپ تاپ در مدتی که در انبار بوده بی استفاده بوده و ممکن است در این مدت زمان میزان شارژ اولیه باتری در طول عمر باتری تاثیر داشته باشد.

لازم به ذکر است که بهترین میزان شارژ باتری لپ تاپ برای نگهداری از آن 40 درصد است که همیشه باتری ها به همین اندازه توسط شرکت سازنده شارژ می شوند.

وقتی که لپ تاپ را روشن میکنید باید از تمام شارژ باتری استفاده کرده تا تخلیه شود.

و بعد لپ تاپ را به شارژر وصل کنید تا شارژ شود. مدت زمان شارژ شدن باتری به ظرفیت باتری بستگی دارد.

وقتی که چراغ تکمیل شارژ روشن شد دیگر نیازی نیست شارژر به لپ تاپ متصل باشد. زیرا ظرفیت باتری کامل شده و دیگر شارژ نمی شود.

اینکه لپ تاپ باید 9 ساعت به شارژر وصل باشد نظریه ای غیر علمی است، زیرا وقتی باتری لپ تاپ پر شود و چراغ تکمیل شارژ روشن شود دیگر جریانی وارد باتری نشده، برای تست این کار وقتی باتری کامل شارژ شد شارژر خنک می شود.

میتوانید دیگر مطالب آموزشی همراه رایانه را مطالعه کنید:

شوک دادن به باتری لپ تاپ

یکسره شدن و روشن بودن دائم فن لپ تاپ

سیاه ماندن صفحه لپ تاپ

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات رایانه ای ،گوشی موبایل،تبلت و... می باشد که بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی شما دوستان عزیز می باشد.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید .

برای تماس از طریق گوشی موبایل می توانید شارژ همراه رایانه تهیه  نمائید

برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و روی گوشی اندروید خود  نصب کنید.

با خرید شارژ 50در صد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 530
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763