افزایش عمر باتری گوشی موبایل

مشکل کاهش باتری گوشی های هوشمند یکی از رایج ترین مشکلاتی است که کاربران با آن روبه رو هستند چرا که به موجب کاهش باتری خود مجبورند در طول روز چند مرتبه گوشی خود را شارژ کنند که شاید گاهی این امکان و دسترسی وجود نداشته باشد بنابراین استفاده ازراهکارهایی به منظور  افزایش عمر باتری گوشی هوشمند بسیار موثر است .

 

اگر شما هم جز کاربرانی هستید که با کاهش باتری خود دچار مشکل هستید به نکات زیر توجه کنید.

قبل ازهر چیز بدانید زمانی که از اپلیکیشنی در گوشی خود خارج می شوید به طور کامل از آن برنامه به دلیل فعال بودن سرویس های آن خارج نمی شوید و این امر باعث کاهش باتری دستگاه شما می شود ، برای بستن برنامه های در پس زمینه وارد تنظیمات گوشی خود شده و برنامه ها یا Apps را انتخاب کنید و سپس به قسمت Running  یا در حال اجرا رفته و برنامه هایی که باز هستند را ببندید.

روشن بودن وای فای ، بلوتوث و جی پی اس باعث کاهش شارژ باتری می شود پس بهتر است در زمانی که به آنها نیاز ندارید مخصوصا زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید آنها را غیر فعال کنید چرا که دستگاه مدام درحال یافتن شبکه و برقراری اتصال است . یا بهتر است در زمانی که به میزان شارژ بیشتری احتیاج دارید گوشی خود را روی حالت Power Saving Mode  قرار دهید.

یکی از مواردی که کاربران به آن کمتر توجه می کنند ویبره دستگاه می باشد که باعث تخلیه شارژ دستگاه می شود پس اگر نیازی به ویبره دستگاه خود ندارید آنرا غیر فعال کنید.

از سرد و گرم شدن بیش از حد باتری جلوگیری کنید چرا که با سرد شدن باتری مقاوت داخلی در برابر جریان برق افزایش می یابد و گرم شدن بیش از حد آن باعث کاهش مقاوت درونی و ایجاد فشار می شود.

بسیاری از کاربران بر این باورند که بهترین زمان برای شارژ مجدد گوشی های هوشمند زمانی است که  شارژ باتری کاملا تخلیه شود اما این موضوع در مورد گوشی های جدید هوشمند صدق نمی کند بنابراین بهترین زمان برای شارژ مجدد باتری زمانی است که اولین اخطار راجبه کاهش باتری داده می شود. به این صورت عمر باتری خود را نیز افزایش می دهید.  

در صورت بروز هر گونه مشکل یا کسب اطلاعات بیشترمی توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در همراه رایانه تماس بگیرید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 762
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902