ضرر گذاشتن لپ تاپ روی پا

ضرر گذاشتن لپ تاپ روی پا


بسیاری از کاربران امروزه لپ تاپ را به کامپیوترهای رومیزی ترجیح میدهند زیرا یکی از قابلیت هایی که لپ تاپ دارد این است که در هر مکانی و هر موقعیتی که داریم میتوانیم از آن استفاده کنیم،  حتی در زمان های استراحت  بر روی تخت خواب و یا زمانی که بر روی مبل نشسته اید. میتوانید از لپ تاپ استفاده کنید و لذت ببرید ولی بسیاری از کاربران مضرات استفاده از لپ تاپ بر روی پا و شکم را نمی دانند و یا آن را جدی نمیگیرند.

سندرم پوست (toasted skin syndrome)


لپ تاپ دارای قطعات الکترونیکی است و موقعی که سیستم روشن می شود و قطعات الکترونیکی شروع به کار می کنند قطعات گرم می شوند. این موضوعی است که همه ی کاربران میدانند ولی موضوعی که شاید خیلی از کاربران اطلاع ندارند و به آن توجه نمی کنند این است که گرما نوعی از اشعه مادون قرمز است و وقتی پوست بدن شما در معرض اشعه مادون قرمز قرار می گیرد به Toasted Skin Syndrome و یا سندرم پوست برشته شما مبتلا می شود.

سندرم پوست به مرور زمان و جوری که متوجه نمی شوید به سراغ شما می آید، روی پوست پاها که لپ تاپ را می گذارید لکه هایی صورتی رنگ و یا قرمز و قهوه ای می بینید.

آرتروز گردن


وقتی که موقع استفاده از لپ تاپ آن را روی پای خود قرار می دهید و یا دراز میکشید و آن را روی شکم قرار می دهید، در هر صورت باید گردن خود را جوری پایین بگیرید که بتونید صفحه نمایش را ببینید.

شاید اون لحظه توجه زیادی به این نکنید که به گردن و نخاع شما فشار میاید ولی به مرور زمان در گردن خود احساس درد میکنید و ممکن است آرتروز گردن بگیرید. پس بهتر است موقع استفاده از لپ تاپ آن را روی پا قرار ندهید و از یک میز استفاده کنید.

امواج الکترومغناطیس


لپ تاپ یا هر وسیله الکترونیکی که دارای وای فای و بلوتوث است وقتی نزدیک بدن انسان می شود مضراتی نیز دارد. مانند قلب و مغز و همچنین ناباروری پس بهتر است برای پیشگیری  بدن خود را از این امواج ور نگه داریم.

داغ کردن لپ تاپ


وقتی که لپ تاپ را روی پا قرار می دهید پس از گذشت مدت زمانی متوجه می شوید که دمای لپ تاپ بالا رفته و داغ کرده به این دلیل است که راه ورود و خروج هوا لپ تاپ را بسته اید. با داغ شدن بیش از حد لپ تاپ به قطعات آسیب می رسد.

لینک های جذاب

مشکل وای فای لپ تاپ

غیرفعال شدن موس و تاچ پد لپ تاپ

شوک دادن به باتری لپ تاپ

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات رایانه ای ،گوشی موبایل،تبلت و... می باشد که بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی شما دوستان عزیز می باشد.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید .

برای تماس از طریق گوشی موبایل می توانید شارژ همراه رایانه تهیه  نمائید

برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و روی گوشی اندروید خود  نصب کنید.

با خرید شارژ 50در صد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 880
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949