مشکل بیرون پریدن از بازی گوشی اندروید

4 علت برای مشکل بیرون پریدن از بازی در گوشی های اندروید را در کنار آموزش های مرتبط بازی های اندروید را در همراه رایانه بخوانید و سوالات و مشکلات گوشی و مشکلات کامپیوتری خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!!

از دیگر مشکلاتی که برای کاربران در حین بازی پیش می آید بیرون پریدن از بازی در هنگام اجرای بازیهای اندرویدی می باشد. در ادامه این مطلب مشکلات متداول بازیها و برنامه ها را بررسی می کنیم تا مشکل بیرون پریدن از بازی برای شما برطرف گردد.

پیشنهاد می کنیم آموزش های مشکل لگ در بازی گوشی اندروید را به همراه آموزش مرتبط مشکل خارج شدن از بازی در اندروید را نیز مطالعه کنید .

 

مشکل بیرون پریدن از بازی گوشی اندروید

 

4 علت مشکل بیرون پریدن از بازی گوشی اندروید 


  1. چنانچه در حین بازی صفحه تبلت یا گوشی شما سیاه می شود و یا شما را از بازی و یا برنامه بیرون می اندازد می تواند به دلیل عدم ناسازگاری برنامه و بازی با نسخه اندروید شما باشد. به عنوان مثال شما برنامه ای را که نصب کرده اید نیازمند اندروید 5 به بالا می باشد در صورتیکه اندروید گوشی شما نسخه ای پایین تر می باشد.
  2. یکی دیگر از ارورهای متداول نمایش پیغام Stopped unexpectedly بعد از نصب و یا هنگام بازیها می باشد. در بوجود آمدن این اخطار عوامل مختلفی دخیل هستند ولی از مهم ترین آنها می توانیم به دلایل سخت افزاری اشاره کنیم. یعنی ممکن است سخت افزار تعبیه شده در گوشی با نسخه بازی یا برنامه سازگاری نداشته باشد. در صورتیکه این ارور برای شما نمایش داده می شود بهتر است گوشی خود را ریستارت کرده و دوباره برای نصب یا اجرای برنامه و بازی اقدام کنید.
  3. یکی دیگر از دلایل اجرا نشدن بازی ها قرارگیری دیتا در محل دیگری به غیر از Android/obb می باشد. بنابراین بهتر است محل قرار گیری دیتای بازی را نیز بررسی کنید.
  4. از جمله دلایل دیگری که برای سیاه شدن صفحه گوشی وجود دارد وجود پردازنده های مختلف در گوشیها می باشد. بنابراین بهتر است با توجه به پردازنده گوشی اقدام به دانلود دیتای مناسب خود بکنید. معمولا برای گوشیهای سامسونگ از نوع Tegra  و Mali و برای گوشیهای سونی و LG از Adreno استفاده می شود.
  5. در ادامه ما به شما پیشنهاد می کنیم گوشی خود را با یک جی میل سینک کنید. تا هم از دست ارورهای گوشی خلاص شوید و هم از مزایای دیگری مثل بازیابی رمز فراموش شده گوشی و ... بهره مند شوید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580