تنظیمات تاچ پد لپتاپ

تنظیمات تاچ پد لپتاپ


تاچ پد با به حرکت درآوردن انگشتان دست برروی پد لمسی عمل میکند. برای مثال اگر انگشتتان را روی تاچ پد به حرکت درآورید نشانگر ماوس نیز به همان جهت حرکت میکند. معمولا تاچ پدها دارای دو کلید در پایین صفحه‌ی لمسی خود هستند که به کاربر اجازه‌ی راست کلیک (right-click) و چپ کلیک ((left-click را میدهد. میتوان برخی از تنظیمات تاچ پد را تغییرداد، تنظیماتی از جمله قابلیت MultiFinger، Scrolling، Pointing، Buttons و...

برای تغییر دادن این تنظیمات طبق دستورالعمل زیر عمل کنید.

  1. کنترل پنل را باز کنید.
  2. از بین گزینه‌های موجود ماوس (Mouse) را انتخاب کنید.
  3. سربرگ Devices Settings را انتخاب کنید و گزینه Settings را بزنید.
  4. در پنجره باز شده میتوانید تنظیمات راعمال کنید.

تنظیمات تاچ پد لپتاپ

زمانیکه یکی از گزینه‌ها را انتخاب میکنید با کلیک برروی گزینه علامت سوال میتوانید پنجره help را باز کنید و اطلاعاتی راجع به گزینه مورد نظر دریافت کنید.

تنظیمات تاچ پد 2

بعضی از گزینه‌ها فقط قابلیت فعال شدن و یا غیرفعال شدن را دارند که با زدن تیک گزینه موردنظر میتوانید این کار را انجام دهید.

برخی دیگر مانند Sensitivity قابلیت تنظیم را نیز دارا هستند که با کلیک برروی گزینه تنظیمات میتوانید تغیرات مورد نظر را اعمال کنید.

تنظیمات تاچ پد 3

برای ذخیره کردن تنظیمات اعمال شده کافیست روی گزینه Ok و یا Apply کلیک کنید.

لینک‌های جذاب

اتصال کنسول Ps4 به لپتاپ

شبکه کردن لپتاپ

مشکل روشن نشدن لپتاپ

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات رایانه ای ،گوشی موبایل،تبلت و... می باشد که بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی شما دوستان عزیز می باشد. برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید.

برای تماس از طریق گوشی موبایل می توانید شارژ همراه رایانه تهیه  نمائید. برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و روی گوشی اندروید خود  نصب کنید. با خرید شارژ 50در صد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 881
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1085
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1559
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1949