مرکز و سایت تخصصی کامپیوتر

مرکز تلفنی همراه رایانه به عنوان مرکز تخصصی کامپیوتر و سایت تخصصی کامپیوتر می تواند در تمامی زمینه های کامپیوتر به شما کمک کنند. می توانید با ما تماس بگیرید ، در خواست کارشناس حضوری بدهید و مشکلات رایانه و موبایل خود را در محل خودتان رفع کنید . لازم به ذکر است که مرکز همراه رایانه خدمات گوشی موبایل و کامپیوتر را به صورت سراسری در کشور ارایه می دهد،ولی خدمات حضوری باید با هماهنگی باشد تا اگر کارشناس حضوری موجود بود برای شما ارسال شود. البته کارشناسان کامپیوتر و موبایل ما در حال حاضر در تهران و حومه اعزام می شوند.
مرکز تخصصی همراه رایانه می تواند به شما در زمینه موبایل نیز مشاوره دهد . با استفاده از این لینک ،از مطالب تخصصی موبایل سایت ما استفاده کنید. شما تنها با شماره گیری شماره هوشمند 9099070345 و سیستم شارژی با 50% تخفیف هر گونه آموزش در رابطه با هر نرم افزاری را ببینید و با استفاده از دانلود نرم افزار تیم ویور ، به صورت تلفنی و همچنین به صورت تصویری آموزش آنلاین ببینید . همانطور که مشاهده می کنید در رابطه با برخی مسائل و مشکلات عمده کامپیوتری مطالبی را در سایت قرار داده ایم که البته هر روز در حال افزایش این صفحات هستیم . این تنها قسمتی از مطالب و توانایی های این مرکز می باشد . در تمامی زمینه های گوشی های هوشمند و نیز سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر می توانید از این مرکز مشاوره تخصصی بگیرید و مشکلات خود را به صورت تخصصی حل کنید .


اشکالات موبایل و کامپیوتر خود را با یک تلفن حل کنید

این مرکز علاوه بر آموزش های نرم افزاری و سخت افزاری می توانید مشکلاتی که در موبایل و کامپیوتر برای شما پیش می آید را از متخصصان همراه رایانه بپرسید .
شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با این مرکز تماس بگیرید و یا از خدمات حضوری این شرکت استفاده کنید.