مشکل خارج شدن از بازی اندروید

حل مشکل خارج شدن و بیرون پریدن ناگهانی از بازی در گوشی اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی گوشی های اندروید و آیفون را در همراه رایانه دنبال کنید .

گاهی در دستگاه های اندرویدی هنگام کار با یک برنامه، آن برنامه به طور ناگهانی و به اجبار دستگاه بسته می شود که البته این موضوع در مورد بازی ها بیشتر صدق می کند. در این پست به بررسی مشکل خارج شدن از بازی اندروید می پردازیم.

پیشنهاد می کنیم در انتهای این مقاله از آموزش های 4 علت بیرون پریدن از بازی در اندروید و همچنین مشکل لگ در بازی اندروید را نیز مطالعه کنید .

 


این مشکل به دلایل مختلفی در دستگاه اندرویدی شما رخ می دهد. یکی از عمده ترین این دلیل ها ناسازگار بودن بازی با سخت افزار دستگاه شما است. اما در صوت سازگار بودن این دو، مشکل می تواند در اثر کم بودن حافظه رم یا حافظه داخلی رخ دهد. برای آزاد کردن حافظه رم وارد تنظیمات گوشی خود شوید، از لیست موجود گزینه برنامه ها یا مدیر برنامه را انتخاب کنید. سپس در صفحه باز شده از طریق حرکت به چپ یا راست به سربرگ در حال اجرا یا running مراجعه نمایید. در این صفحه پروسه های در حال اجرا در سیستم اندروید خود را مشاهده می کنید. از این لیست تمامی پردازش ها به جز پردازش ها و برنامه های سیستمی را متوقف کنید.

اما در صورتی که با بررسی فوق مشکل هم چنان پابرجا بود، وارد تنظیمات دستگاه اندرویدی خود شوید، از میان گزینه های موجود گزینه برنامه ها (apps) یا مدیر برنامه (application manager) را انتخاب کنید.

مشکل خارج شدن از بازی اندروید

در صفحه باز شده از میان لیست برنامه های موجود بازی مورد نظر را انتخاب کنید. دقت کنید که اگر نسخه سیستم عامل شما پایین تر از 5 می باشد در این صفحه با حرکت به چپ یا راست به سربرگ همه یا all مراجعه نموده سپس بازی مورد نظر را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب بازی با صفحه ای همانند شکل زیر مواجه می شوید. البته این صفحه در نسخه های مختلف ظاهری متفاوت دارد.

انتخاب بازی

در صفحه فوق گزینه storage یا محل ذخیره را انتخاب کنید.

پاک کردن حافظه پنهان

در این صفحه گزینه پاک کردن حافظه پنهان یا clear cache را انتخاب کنید.

در صورتی که با انتخاب این گزینه مشکل شما برطرف نشد در این مسیر گزینه clear data  را انتخاب کنید. البته دقت کنید که با انتخاب این گزینه بازی شما به تنظیمات اولیه یا لحظه نصب باز می گردد.

در صورتی که با مراحل فوق همچنان این مشکل در سیستم شما برقرار بود و با تغییر ورژن یا نسخه بازی نیز برطرف نشد، تنها راه باقی مانده باز نشانی تلفن همراه به تنظیمات کارخانه یا ریست فکتوری می باشد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580