عدم اتصال کامپیوتر و لپ تاپ به اینترنت مودم وایرلس

علت وصل نشدن کامپیوتر و لپ تاپ به اینترنت مودم وایرلس و وای فای + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را از همراه رایانه بخواهید


پیشنهاد می کنیم آموزش های عدم شناسایی وای فای مودم توسط لپ تاپ و همچنین شیر و اشتراک گذاری اینترنت لپ تاپ را نیز مطالعه کنید

از راههای اتصال لپ تاپ و کامپیوتر به اینترنت ارتباط بدون سیم می باشد که کیس و لپ تاپ با دارا بودن سخت افزار وای فای به مودم متصل می شوند. معمولا لپ تاپها دارای وای فای بصورت پیش فرض می باشند ولی برای کیس می بایست یک دانگل یا Usb وای فای از بازار تهیه نمایید و به کیس متصل کنید.

عدم اتصال کامپیوتر و لپ تاپ به شبکه وایرلس مودم

 

راههای حل مشکل عدم اتصال لپ تاپ به شبکه وایرلس


چنانچه کامپیوتر یا لپ تاپ شما به وایرلس متصل نمی شود می بایست مراحل زیر را انجام دهید:

  • ابتدا مودم خود را ریست کرده و چراغهای آن را تست کنید.
  • سعی کنید از طریق وای فای گوشی خود به مودم متصل شوید تا ببینید ایراد از ISP می باشد یا خیر؟
  • اگر ایراد از ISP نبود و مودم نیز مشکلی نداشت می بایست رایانه خود را از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری بررسی کنید.
  • ما به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا سیستم خود را از لحاظ نرم افزاری بررسی کنید. برای اینکار ابتدا از پنجره Control Panel  گزینه Device manager را انتخاب کنید. در این قسمت لیست درایورها نمایش داده می شود. اگر درایور نصب نیست می بایست از سایت مربوط به مادربرد ، درایور مربوطه را دانلود و نصب کنید در غیر اینصورت از سی دی های All Driver یا Driver Pack Solution جهت نصب درایور استفاده کنید.
  • اگر در پنجره Device Manager درایور نصب بود می بایست درایور مربوط به کارت شبکه را حذف کنید. یعنی روی درایور مربوط به کارت شبکه راست کلیک کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید. سپس از نوار ابزار واقع در  بالای پنجره گزینه Scan For hardware change را انتخاب کنید تا درایور مجددا نصب شود.
  • یکی دیگر از دستورات پیشنهادی استفاده از سیستم ریستور می باشد. اگر از  نرم افزار خاصی مثل حسابداری که معمولا دارای قفل سخت افزاری هم هستند روی سیستم  خود استفاده نمیکنید و حدس می زنید ایراد رجیستری باشد می توانید از کنترل پنل گزینه Recovery و بعد System Restore را را انتخاب کنید و با توجه به تاریخ فعلی سیستم، تاریخ قبل تر را پیدا کنید. بعد از راه اندازی سیستم مشکل در اکثر مواقع قابل حل می باشد.
  •  از دیگر دلایل متصل نشدن لپ تاپ به اینترنت ایراد سخت افزاری می باشد. که می بایست قطعه وای فای خود را تعمیر کنید. البته قبل از آن نصب ویندوز و نصب مجدد درایور نیز میتواند چاره ساز باشد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420