ضربه خوردن هارد لپ تاپ

ضربه خوردن هارد لپ تاپ

 

ضربه خوردن هارد اکسترنال:

هارد دیسک ها نسبت به ضربه خوردن و تکان خوردن بسیار حساس هستند.این حساسیت ناشی از ساختار مکانیکی هارددیسک میباشد.قطعات هارد دیسکها خیلی ظریف هستند و این یک ضعف است که باعث حساسیت نسبت به کوچکترین ضربه یا تکان خوردن آن میشود.هاردهای اکسترنال بیشتر در معرض این خطرات هستند چون اکثرا در حال جابه جایی هستند.

خرابی هد هارد دیسک:

اگر یک یا چندین هارد دیسک شما در اثر ضربه خوردن هارد دیسک یا تکان خوردن خراب شود یا اگر دچار شکستگی شود ،هارد صدای خش خش یا قیژ قیژ میدهد در این صورت میتوان متوجه شد که هارد دیسک شما مشکل فیزیکی دارد.کانون هارد ایران تلاش میکند هد یا هد های آسیب دیده را به صورت کاملا تخصصی ترمیم کند.و با تنظیمات خاص تمامی اطلاعات را بازیابی کند در غیر این صورت برای ریکاوری کردن هارد های که آسیب دیده اند و خراب شده اند راه دیگری جز جراحی هارد دیسک وجود ندارد.

خرابی در موتور هارد دیسک:

در اکثر مواقع ضربه به حدی شدید است که باعث خراب شدن موتور هارد دیسک میشود و راهی جز جراحی هارد دیسک وجود ندارد.باید پلتر یا موتورهارد را با استفاده از هارد دیسک مشابه عوض کرد تا ریکاوری هارد انجام شود.

ناپایدار شدن هارد دیسک:

در اکثر مواقع ضربه خورد هارد دیسک باعث ناپایدار شدن هارد میشود.بهتر است بگوییم هارد دیسک به صورت رندوم کار میکند و هر لحظه ممکن است خرابی های بیشتری به وجود بیاید.کانون هارد ایران راه های بخصوصی را برای بازگرداندن اطلاعات هارد دیسک دارد که میتوانیم بگوییم که در این گونه هارد دیسک ها بهترین هستیم.چون مدل و برند هارد دیسک هارا به خوبی میشناسیم و میدانیم چه تنظیماتی برروی چه مدل و برندی جواب میدهد.

بهتر است بدانید که در خرابی هارد دیسک های که ضربه میخورند تعمیرات آن ها بی فایده است.هارد دیسکی که ضربه میخورد ارزش تعمییر کردن ندارد.فقط باید برای بازیابی اطلاعات آن اقداماتی انجام شود.


لینک های مرتبط

چگونه گرافیک کامپیوتر را بفهمیم

صدای زیاد فن لپ تاپ

همراه رایانه مرکز پاسخگویی تلفنی مشکلات رایانه ای ،گوشی موبایل،تبلت و... می باشد که بصورت 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی شما دوستان عزیز می باشد.

برای تماس با کارشناسان همراه رایانه 9099070345 را تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید .

برای تماس از طریق گوشی موبایل می توانید شارژ همراه رایانه تهیه  نمائید

برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شده و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دریافت و روی گوشی اندروید خود  نصب کنید.

با خرید شارژ 50در صد تخفیف در هزینه ی تماس دریافت کنید.

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1564