عدم شناسایی و پیدا کردن وای فای مودم توسط لپ تاپ

عدم شناسایی و پیدا کردن وای فای مودم توسط لپ تاپ را در این صفحه از همراه رایانه بخوانید و مشکلات و سوالات خود را تلفنی با شماره 9099070345 شبانه روزی بپرسید !!! مشکلات مودم و وای فای را به همراه بسیاری از مشکلات لپ تاپ را در همراه رایانه بخوانید و از کارشناسان همراه رایانه بپرسید

وای فای یک قطعه سخت افزاری می باشد که در چند سال اخیر در لپ تاپها تعبیه شده است و جهت اتصال لپ تاپ به مودم بکار می رود. چنانچه می خواهید برای یک رایانه رومیزی اتصال بدون سیم برقرار کنید می بایست مودم را خریداری کرده و به سیستم خود اضافه کنید.معمولا این مودمها حالتی شبیه به فلش مموری ها دارند ولی در اصل بعنوان یک گیرنده وای فای عمل می کنند.

پیشنهاد میکنیم علت متصل نشدن لپ تاپ به وای فای مودم را به همراه مشکلات وای فای مودم را نیز مطالعه کنید .

 


راههای رفع مشکل عدم شناسایی و پیدا کردن وای فای توسط لپ تاپ

زمانی که می خواهید لپ تاپ خود را به اینترنت متصل کنید می بایست وای فای لپ تاپ خود را روشن کنید، همچنین وای فای مودم خود را نیز روشن کنید. اگر اتصال برقرار نشد اقدامات زیر را انجام دهید:

  • سعی کنید با گوشی های خود به اینترنت متصل شوید. چنانچه گوشیهای شما به اینترنت متصل شود ایراد از لپ تاپ می باشد که نمی تواند مودم و وای فای را شناسایی کند.
  • اگر گوشیهای شما نیز به مودم متصل نشد ابتدا چراغهای مودم را بررسی کنید. از مهم ترین چراغهای مودم ، چراغ اینترنت می باشد. اگر چراغ اینترنت خاموش بود می بایست ابتدا به پشتیبانی تماس گرفته اگر ایراد از مرکز ارائه دهنده خدمات یا ISP بود می بایست صبر کنید تا ایرادات برطرف شود در غیر اینصورت می بایست مودم خود را ریست و بعد مجددا کانفیگ کنید.
  • چنانچه ایراد از لپ تاپ بود می بایست درایورها را بررسی کنید. بنابراین وارد کنترل پنل و بعد Device Manager بشوید اگر درایورها متصل بود یکبار درایور کارت شبکه را حذف و مجددا نصب کنید.
  • اگر درایور لپ تاپ متصل نبود می بایست اقدام به نصب درایور کنید. سعی کنید حتی الامکان از درایور خود لپ تاپ استفاده کرده و یا آنرا از سایت خود محصول دانلود کنید. در غیر اینصورت از سی دی های درایور پک سولوشن بصورت آنلاین یا آفلاین استفاده کنید.

در صورتیکه مشکل همچنان باقی بود می توانید با کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند شوید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204