پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات لپ تاپ های سونی sony

اصطلاح وایو برای لپ تاپهای سونی تعریف شده است که در سال 1997 توسط تیموتی هانلی فعالیت خود را آغاز کرده است. شرکت سونی در سال 1980 شروع به تولید رایانه کرد و آنها را فقط در بازار ژاپن عرضه کرد. ولی در سال 1996 این لپ تاپها در عرصه بین المللی توانستن تولید و توزیع شوند. اولین تولیدات این شرکت رایانه های رو میزی بود  که توسط شرکت زیر مجموعه که با نام ویدئو آئودیو اینتگریتد بود ابداع شد. این اصطلاح یعنی یکپارچه کردن محصولات سمعی و بصری که نام وایو نیز از آن گرفته شده است. لوگوی VAIO نیز دو بخشی می باشد. VA به معنی موج آنالوگ و IO به معنی کد صفر و یک می باشد.

در چهار الی پنج سال اخیر تغییراتی که در زمینه تولید این محصولات انجام شد این بود که سونی کسب و کار خود را با نام وایو تغییر نام دارد که شرکای صنعتی ژاپن توانسته اند مالک آن شوند.

پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  لپ تاپ های سونی sony

در واقع شرکت سونی کسب و کار خود را در فوریه 2014 به شرکای ژاپنی واگذار کرد تا بتواند روی دستگاههای تلفن همراه خود تمرکز کند.

استیو جابز در زمان حیات خود خواستار این شد که محصولی از وایو را به همراه سیستم عامل مک تولید کند. این کار می توانست شرایط بهتری را برای شرکت سونی رقم بزند. ولی تمرکز روی لپ تاپهای با سیستم عامل ویندوز و عدم رونق در بازار کامپیوترهای شخصی باعث شد شرایط برای لپ تاپهای سونی تغییر کند.

ارزیابی محصولات وایو

چنانچه بخواهیم محصولات سری وایو را مثبت ارزیابی کنیم باید بگوییم برای رقابت در زمینه تولید چند محصول می بایست هم توانایی بالایی داشت و هم منابع بیشتر. اگر وایو بتواند محصولات خود را بفروش برساند می تواند بر روی تولید تبلت و تلفنهای هوشمند متمرکز شود.سونی پس از فروش محصولات خود ، امتیاز خود را به JIP واگذار کرد. شرکت ژاپنی نیز اعلام کرد که این لپ تاپها با همان نام وایو ولی فقط برای استفاده در ژاپن تولید و عرضه خواهد شد. سری E این لپ تاپها در مدل معمولی و لمسی تولید می شوند.

هم اکنون لپ تاپهای وایو در بازارهای ایران نیز عرضه می شود که طرفداران خاص خود را دارد. شما نیز چنانچه می خواهید از این محصول استفاده کنید می توانید بصورت 24 ساعته و شبانه روزی با کارشناسان همراه رایانه تماس گرفته و از راهنماییهای آنها در زمینه خرید این محصول بهره مند شوید.

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 215
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 131
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 150
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 191