پشتیبانی تلفنی تشخیص مشکل سوختن پاور و علائم خرابی پاور

در صورتی که هر گونه مشکل در پاور کامپیوتر خود احساس می کنید و  میخواهید که پاور خود را تست کنید و از علائم خرابی و و سوختن پاور خود آگاه شوید پیشنهاد میکنیم با پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه (شبانه روزی) تماس بگیرید و عیب یابی پاور خود و سوالات و مشکلات پاور سیستم خود را از همکاران ما جویا شوید .


 

مشکلات پاور کامپیوتر


عمده ترین اشکالات پاور – خاموش شدن ناگهانی یا ریستارت شدن سیستم ممکن است از نوسانات برق یا خراب بودن کابل باشد . جهت اطمینان حتما بایستی پاور بوسیله دستگاه تستر پاور چک شود یا با پاور دیگری که مطمئن هستیم سالم است سیستم را روشن کنیم . همچنین پیشنهاد می گردد جهت پیشگیری از مشکلات ناشی از نوسانات برق از یک دستگاه محافظ قبل از پاور استفاده کنید تا نوسانات برق بر روی قطعات اثر مخرب نگذارند . 

 شما میتوانید یک پاور را تعمیر کنید ولی درتعمیر قطعات الکتریکی درست است که با هزینه کم مشکل حل میشود اما بعد ها خطرات مالی دیگری را شامل می شود . پاور یکی از قطعات حساس است که اگر خراب بشود آن را باید کنار گذاشت چراکه با تعمیر آن واستفاده کردن آن باعث میشود به مرور زمان قطعات دیگر دچار مشکل بشوند به همین خاطر توصیه ما این است که اگر در قطعه ای مشکل به وجود آمد آن را تعویض کنید.

پیشنهاد میکنیم آموزش های مشکل خاموش شدن ناگهانی کامپیوتر و نیز مشکل بالا نیامدن کامپیوتر را نیز مطالعه کنید .
مشکلات پاور کامپیوتر

تست پاور کامپیوتر


برای تست پاور کیس از این روش استفاده می کنیم پاور 20 پین : پین 13 و 14 و در پاور 24 پین 15 و 16 را با یک تکه سیم به هم وصل می کنیم و دکمه پشت کیس را روشن می کنیم اگر فن پاور روشن شد( مشکلات فن سی یو را نیز بخوانید ) نشان دهنده سالم بودن پاور است . همچنین برای تشخیص مشکلات پاور می توانیم از روش های زیر استفاده کنیم .
1 – مشاهده وضعیت ظاهری پاور و خازن هایش
2 – تست اجزای پاور و برد پاور با تستر پاور

تست پاور کامپیوتر