مشکل روشن نشدن مانیتور کامپیوتر

مشکل روشن نشدن مانیتور کامپیوتر و 8 مشکل صفحه نمایش کامپیوتر + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات مانیتور کامپیوتر را در همراه رایانه دنبال کنید

کار با سیستم های کامپیوتری در طول شبانه روز ممکن است مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری زیادی برای شما به وجود آورد.

یکی از آنها روشن نشدن مانیتور شماست که احتمالا یک اتفاق غیر منتظره را برای شما رقم خواهد زد. اگر این اتفاق برای شما رخ داده است، برای کمک حل آن میتوانید این مقاله را مطالعه کنید.

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از صفحات مشکل روشن نشدن مانیتور کامپیوتر و همچنین 8 مشکل مانیتور و راه حل آن ها را نیز بازدید کنید .

 


 

مشکل روشن نشدن مانیتور کامپیوتر

اول از همه، هنگامی که شما کامپیوتر خود را روشن می کنید، میبایستی LED  چراغ مانیتور خود را بررسی کنید. آیا این کار را قبل از شروع انجام می دهد یا رنگ آن را تغییر می دهد؟

در صورتی که هیچ نوری خاموش نشد، اطمینان حاصل کنید که سوئیچ قدرت روشن است و مانیتور به یک خروجی برق متصل شده است. اگر با این قسمت هم مشکل حل نشد، سعی کنید یکی دیگر از خروجی ها را امتحان کنید.

هنگامی که مطمئن هستید برق را دریافت می کنید، کابل اتصال مانیتور به کامپیوتر را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که اتصالات کابلی در هر دو طرف به طور صحیح وجود دارد.

اگرمشکل حل نمی شود، یک کابل دیگر را امتحان کنید.

اگر در طی این مراحل مشکل همچنان همراه شماست با ما همراه باشید.

حالا وقت آن است که مانیتور را با مانیتوری دیگر جا به جا کنید. اگر مانیتور دیگری در اختیار دارید کار شما بسیار آسان است ولی در غیر این صورت باید سیستم را به مانیتور یک دوست متصل کنید و آن را با رایانه خود امتحان کنید.

اگر مانیتور بر روی کامپیوتر دیگری کار نکند، شما یک مانیتور معیوب دارید.

در غیر این صورت، باید به اشکالات کارت گرافیک خود شک کنید و در صورت امکان کارت گرافیک دیگری را در سیستم خود امتحان کنید.

 


لینک های جذاب