مشکل عدم شناسایی و تشخیص درایو USB

مشکل عدم شناسایی  USB و نصب درایو USB و در کامپیوتر را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه به صورت شبانه روزی بپرسید !!! مشکلات فلش و و عدم تشخیص درایو USB در ویندوز کامپیوتر را به همراه آموزش های کاربردی کامپیوتر و گوشی همه را در سایت ما دنبال کنید .

مشکل عدم شناسایی و تشخیص درایو USB

 

پیشنهاد میکنیم در انتهای این مطلب ، آموزش های مشکل یو اس بی USB کامپیوتر و همچنین مشکل نشناختن یو اس بی در ویندوز 7 را نیز مطالعه کنید .

عدم تشخیص درایو USB توسط ویندوز ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد. ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که آیا این مشکل مربوط به آن درایو یا پورت خاص است یا خیر.

بدین منظور درایو خود را به یک پورت USB در کامپیوتر دیگر متصل کنید. برخی از پورت ها (به ویژه پورت های موجود در جلوی کامپیوتر) نسبت به بقیه بدقلق تر هستند. سپس آن درایو را در یک کامپیوتر دیگر امتحان کنید.

این آزمایشات به شما نشان می دهند که آیا درایو شما دچار مشکل است یا پورت کامپیوترتان دچار اشکال شده است و یا مشکل دیگری وجود دارد.در این حالت بهتر است درایور مربوط به درایو USB خود را از حالت نصب خارج ساخته و مجددا نصب کنید. نصب درایورهای USB بسیار آسان است، زیرا آنها در خود درایوها وجود دارند، بدین منظور مراحل زیر را انجام دهید:

1- درایو USB را به سیستم متصل سازید.

2- روی My Computer کلیک راست کنید. حال گزینه Properties را انتخاب کنید. روی زبانه Hardware کلیک کرده و سپس دکمه Device Manager را انتخاب کنید. همچنین میتوانید در Search ویندوز عبارت Device Manager را تایپ کنید. سپس کلید Enter را فشار دهید

3- سپس نام درایو خود را از فهرست Disk drives بیابید.

4-  روی نام درایو خود کلیک راست کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید. و روی OK کلیک کنید .

5- حال درایو USB را از سیستم خود جدا ساخته و سپس مجددا آن را به سیستم متصل کنید. در این حالت درایورها به صورت خودکار مجددا نصب خواهند شد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902