رفع مشکل فایل های خراب شده درورد

رفع مشکل باز نشدن فایل ها در ورد

برای برگرداندن فایل های خراب شده در ورد روی file کلیک کنید و سپس open  رابزنید،سپس روی فایل خود یکبار کلیک کنید.دقت کنید که روی فایل خود دابل کلیک نکنید چون فایل شما با خطا مواجه میشود.هنگامی که یکبار روی فایل مورد نظر کلیک کردید در قسمتopen  گزینه  open and repair را انتخاب نمایید.با انتخاب کردن این گزینه ورد تلاش میکند فایل یا سند خراب شده را تعمیر نماید.

مشکل باز نشدن فایل ها در ورد 2007،2010،2013

یک راه دیگری وجود دارد که که شما در قسمت open فایل های را که خراب است تعمیر کنید recover text from any file می باشد.در قسمت all word documents گزینه recover text from any file را انتخاب نمایید. با انتخاب کردن این گزینه برنامه ورد خود تلاش میکند فایل های که در ورد خراب هستن را بازیابی کند.

حل مشکل باز نشدن فایل ها در ورد:

ابتدا برای درج کردن یک فایل خراب در ورد روی سربرگ insert کلیک کرده و سپس گزینه object را بزنید.

در این مرحله در پنجره object روی سربرگ  create frome file کلیک کرده و سپس دکمه  browseرا بزنید.حالا ببینید میتوانید در ورد سند جدید وارد کنید یا خیر

بازکردن فایل های خراب از طریق لینک

برای اینکار یک سند جدید باز کنید و هر متنی که مد نظر شما می باشد را تایپ نمایید مثلا my name is jone و بعد سند مورد نظر خود را در یک جای ذخیره نمایید.در اینجا متنی را که تایپ کرده بودید را انتخاب کرده و کپی نمایید. میتوانید متن مورد نظر را انتخاب نمایید و دکمه های CTRL+C را بفشارید و یا روی متن انتخاب و راست کلیک کنید و کپی را انجام دهید.

حالا به منوی FILE رفته و گزینه  NEWرا برای ایجاد کردن یک سند جدید انتخاب نمایید. زمانی که سند جدید ایجاد شد PASTE SPECIAL را انتخاب کنید.


لینک های جذاب

مشکل شماره صفحه در ورد

فارسی کردن اعداد در ورد،تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی


همراه رایانه مرکز مشاوره کامپیوتر و موبایل است که بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان را دارد .
برای ارتباط با کارشناسان همراه رایانه تنها از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید در صورت عدم موفقیت تماس با این مرکز می توانید از سامانه شارژی این سازمان استفاده کنید.
برای خرید شارژ وارد سایت hamrahpc.ir شوید و پروفایل ثبت نام را کامل پر کرده و یا اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود و در گوشی اندروید خود نصب کنید.
با خرید شارژ علاوه بر اینکه می توانید از طریق موبایل با این سازمان ارتباط برقرار کرده  50 درصد تخفیف در هزینه تماس دریافت کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 762
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902