رسم نمودار در ورد

آموزش ساده نحوه رسم نمودار در ورد را در این صفحه بخوانید و آموزش های مختلف ورد و سوالات خود را تلفنی با شماره 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! درج چارت ( نمودار ) در نرم افزار ورد آفیس Word به همراه آموزش های مرتبط ورد در همراه رایانه بخوانید .

یکی از نرم افزار های پر کاربرد از محصولات آفیس، نرم افزار word می باشد.  این  نرم افزار در دسته نرم افزارهای ویرایش قرار می گیرد و برای تایپ انواع کتاب، مجلات، نامه های اداری، طراحی جداول و ... به کار می رود.

قبل از شروع مقاله های آمو​زش رسم نمودار در اکسل و  عمودی نوشتن در ورد را نیز بخوانید .

یکی از کاربردهای این نرم افزار طراحی و ترسیم چارت می باشد. برای طراحی نمودار وچارت با استفاده از نرم افزار ورد، در سربرگ Insert و از مجموعه Illustrations گزینه charts را انتخاب نمایید. صفحه ای همانند شکل زیر مشاهده خواهید کرد.

 

انتخاب چارت در ورد

بعد از انتخاب نوع چارت و کلیک روی گزینه ok، صفحه ای همانند شکل زیر مشاهده می کنید. با استفاده از نمودار اکسل نمایش داده شده می توانید مقادیر عددی چارت را تغییر دهید. در واقع نمودارهای word به صورت مقادیر عددی در فایل اکسل باز شده قابل مشاهده و تغییر هستند.

 رسم نمودار در ورد

برای تغییر شکل نمودار کافیست روی نمودار راست کلیک کرده و از منوی ظاهر شده گزینه Change chart type را انتخاب کنیم.

در صورتی که فایل اکسل در صفحه برای شما نمایش داده نشد، روی نمودار راست کلیک کرده و عبارت Edit Data را انتخاب می کنیم. پنجره Excel نمایش داده میشود که در آن داده های نمودار قابل ویرایش می باشند.