غیر فعال کردن ویبره گوشی آیفون

غیر فعال کردن ویبره گوشی آیفون

برخی کاربران گوشی آیفون خود را روی حالت ویبره قرار می دهند و هر کسی که با آنها تماس بگیرد گوشی ایفون شروع به ویبره خوردن می کند ممکن است گاهی اوقات این صدای ویبره برای شما آزار دهنده باشد و بخواهید آن را غیر فعال کنید.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از صدای ویبره گوشی آیفون خود خسته شده اید و میخواهید آن را غیر فعال کنید اما نمی دانید با استفاده از چه گزینه هایی این کار را انجام دهید ما در این پست تک تک مراحل فعال و غیر فعال کردن گوشی آیفون را به شما آموزش می دهیم اگر با دقت کامل این گزینه ها را انجام دهید قطعا می توانید صدای ویبره گوشی آیفون خود را غیر فعال کنید.

فعال کردن ویبره گوشی آیفون

  • وارد قسمت Setting گوشی آیفون خود شوید.
  • گزینه ی General را انتخاب کنید.
  • روی گزینه ی Accessibility کلیک کنید.
  • سپس گزینه ی Vibration را فعال کنید.

غیر فعال کردن ویبره گوشی آیفون

  • ابتدا به بخش تنظیمات گوشی آیفون خود بروید.
  • روی گزینه ی Sounds کلیک کنید.
  • گزینه ی Vibrate on Ring را غیر فعال کنید.

با انجام این گزینه ها می توانید از ویبره خوردن گوشی آیفون خود جلوگیری کنید چنانچه نیاز به راهنمایی داشتید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا شما را دقیق تر راهنمایی کنند.

در صورتی که با مشکلاتی در زمینه های تبلت ،تلفن همراه و...مواجه شدید مشکلات خود را به دست افراد بی تجربه نسپارید افراد با تجربه و کار بلد زیادی وجود دارد که می توانند بدون دردسر مشکلات شما را رفع می کنند ما به شما پیشنهاد می کنیم در مواقع برخورد با مشکلات با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.

کارشناسان همراه رایانه به صورت شبانه روزی آماده ی پشتیبانی وپاسخگویی به سوالات و مشکلات شما  دوستان گرامی در زمینه های رایانه و موبایل می باشند.

شماره تماس کارشناسان همراه رایانه 9099070345 می باشد در زمان مواجه شدن با مشکلات با این شماره 9099 با خط ثابت تماس بگیرید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1024
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1502
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1903