مشکل زنگ نخوردن گوشی

 

مشکل زنگ نخوردن و علت بوق نخوردن گوشی اندروید و آیفون اپل + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی کامپیوتر و گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های مشکل بوق نخوردن و زنگ نخوردن گوشی و همچنین آموزش دیگر مشکل زنگ نخوردن گوشی موبایل را نیز مطالعه کنید .

 


گاهی اوقات کاربران با مشکل زنگ نخوردن گوشی مواجه می شوند اگر برای شما کاربران عزیز هم همچین مشکلی پیش آمده است برای رفع آن  ابتدا گوشی خود را ریستارت کنید و سپس آن را  تست کنید اگر مشکل حل نشد بررسی کنید شاید گوشی تان روی حالت پرواز باشد و همین علت زنگ نخوردن گوشی تان می باشد .اما اگر باز مشکل وجود داشد گوشی خود را ریست فکتوری کنید برای اینکارمراحل زیر را انجام دهید.

  • ابتدا به Setting گوشی خود بروید.

  • گزینه ی ریست فکتوری را انتخاب کنید.

زمانی که بخواهید گوشی خود را ریست فکتوری کنید باید یک نسخه پشتیبان از تمامی اطلاعات خود تهیه کنید در غیر این صورت تمام اطلاعات شما پاک می شوند قطعا بعد از انجام این کار مشکل زنگ خوردن گوشی شما برطرف می شود.

اما اگر با ریست فکتوری مشکل گوشی شما رفع نشد ممکن است مشکل از سیم کارت شما باشد برای اطمینان سیم کارت خود را چک کنید اگر باز مشکل حل نشد با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکلتان را برطرف کنند.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763