مشکل روشن نشدن گوشی

مشکل روشن نشدن گوشی

بسیاری از کاربران گوشی های هوشمند با مشکل روشن نشدن گوشی رو به رو شده اند چندین روش وجود دارد که بر اساس آنها میتوان مشکل روشن نشدن گوشی را برطرف کرد با ما همراه باشید.

روش های حل مشکل روشن نشدن گوشی

روش اول:

گاهی اوقات کاربران میخواهند گوشی خود را روشن کنند اما در حالت خاموش گیر می کند و دیگر روشن نمی شود برای رفع این مشکل ابتدا  باتری خوشی خود را خارج کرده و اندکی صبر کنید سپس باتری را جایگذاری کنید حال کلید پاور را بزنید تا تمام برق از گوشی شما خارج شود این راه حل برای کاربرانی است که باتری گوشی آنها جدا می شود.

 

روش دوم:

ممکن است علت روشن نشدن گوشی شما خالی شدن شارژ دستگاه باشد که در این صورت باید گوشی خود را به شارژ متصل کنید و کمی صبر کنید تا گوشی تان شارژ شود سپس دستگاه خود را روشن کنید اما اگر باتری شما هیچ گونه شارژ نداشت پس باید مدتی منتظر بمانید تا گوشی روشن شود.

 

روش سوم:

احتمالا گوشی شما روشن شود اما بالا نیاید در این صورت باید گوشی خود را ریست فکتوری کنید با این کار تمام اطلاعات گوشی شما حذف می شوند پس قبل از انجام اینکار یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود تهیه کنید سپس اقدام به ریست فکتوری کنید با این کار قطعا مشکل گوشی شما برطرف می شود.

 

اگر با روش های بالا مشکل روشن نشدن گوشی شما برطرف نشد با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید یا از طریق اپلیکیشن همراه رایانه مشکل روشن نشدن گوشی خود را حل کنید برای دسترسی به اپلیکیشن همراه رایانه کافیست آن را از بازار دانلود و روی گوشی خود نصب کنید.

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204