مشکل گرم شدن و داغ شدن گوشی

مشکل گرم شدن و داغ شدن گوشی

گاهی اوقات گوشی کاربران بیش از حد داغ می شود برخی از کاربران دلایل آن را نمیدانند اما بعضی افراد با چند راهکار ساده مشکل داغ شدن گوشی را برطرف می کنند شاید شما بیش از حد با موبایل خود بازی میکنید و این علت اصلی داغ شدن گوشی شماست حال ما در این مطلب به علت ها و راه حل های این مشکل می پردازیم امید است با این راه حل ها مشکل داغ شدن گوشی شما رفع شود.

در این صفحه از همراه رایانه می خواهیم آموزشی از موبایل را در اختیار شما قرار دهیم که شاید مشکل خیلی از گوشی های جدید می باشد و عموم مردم از این مشکل رنج می برند . خیلی از مواقع ممکن است بعد از مدتی کار با تلفن همراه خود متوجه داغ کردن گوشی موبایل خود شوید ، و این مشکل شاید آنچنان برای شما آزار دهنده نباشد ولی زمانی که بخواهید با گوشی موبایل خود صحبت کنید و موبایل را نزدیک گوش خود قرار دهید باعث داغ شدن گوش شما و ناراحتی می شود .
این مشکل در موبایل های جدید بیش تر بروز پیدا میکند در متن زیر به بررسی عوامل داغ کردن گوشی موبایل می پردازیم. همانطور که گفته شد این مشکل در موبایل های جدید و آن هایی که دارای پردازنده می باشند پس می توان نتیجه گرفت که این مشکل از پردازنده می باشد. هنگامی که با گوشی خود در حال بازی می باشید دچار داغ شدن گوشی موبایل می شوید پس پردازنده شما متحمل پردازش های بالا می باشد و طبیعتاٌ موبایل شما داغ می کند.

 

ممکن است داغ شدن گوشی علتی دیگر داشته  برای پیدا کردن دلایل  لطفا با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید .

اگر دنبال راه حل دیگری هستید با به شما پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار دانلود کنید و از طریق مطالب های جذاب و مفید مشکل گوشی خود را حل کنید.

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

 

 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204