سافت ریست چیست؟

سافت ریست اندروید چیست؟

زمانی که با مشکل روشن نشدن گوشی مواجه می شوید یا پسورد گوشی اندروید خود را فراموش می کنید باید دستگاه خود را به حالت اولیه یا  همان تنظیمات کارخانه بازگردانید .

 

بازگردانی به تنظیمات کارخانه همان سافت ریست اندروید می باشد با این حال که شما برای ریست فکتور یا همان تنظیمات کارخانه باید به بخش تنظیمات گوشی مراجعه کنید اما سافت ریست برای زمانی است که شما به Settings دسترسی ندارید یا پسورد موبایل خود را فراموش کرده اید و نمیتوانید وارد شوید.

 

برای سافت ریست مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا تلفن خود را خاموش کنید سپس دکمه ها Power and sound enhancementی را با هم 30 ثانیه نگه دارید تا منوی Boot اندروید نمایان شود حال با دکمه های کم و زیاد گزینه ی ی تنظیمات مجدد کارخانه/پاک کردن را انتخاب کنید و با دکمه ی power آن را Active  کنید.

 

گاهی اوقات با چند بار زدن دکمه ی زیاد صدا گوشی اندروید شما بوت می شود.

 

ولی در گوشی های سامسونگ شما  علاوه بر دکمه های زیاد و پاورباید دکمه ی هوم را هم نگه دارید تا گوشی شما بوت شود البته توجه داشته باشید با سافت ریست تمام اطلاعات گوشی شما حذف می شود پس بهتر است قبل از اینکار یک نسخه پشتیبان از تمام اطلاعات خود تهیه کنید.

 

در صورتی که نتوانستید مراحل سافت ریست را به درستی انجام  دهید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید البته توجه داشته باشید کارشناسان همراه رایانه میتوانند در تمام شبانه روزی پاسخگویی سوالات شما باشند.تماس با همراه رایانه فقط از طریق تلفن ثابت امکان پذیر است.شماره تماس البته میتوانید اپلیکیشن همراه رایانه را از بازار هم دانلود کنید.

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید . 

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 530
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763