رفع مشکل آنتن دهی اندروید

مشکل قطع شدن آنتن دهی گوشی و پریدن و پرش اینترنت گوشی های اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی را از همراه رایانه بخواهید


پیشنهاد میکنیم آموزش های مشکل قطع شدن آنتن دهی گوشی آیفون و همچنین مشکل قطع شدن آنتن دهی گوشی را نیز مطالعه کنید 

امروزه  تمامی افراد از گوشی های هوشمند استفاده می کنند . این گوشی ها هروز در بین افراد محبوبتر از روز قبل می شوند به دلیل اینکه کارایی و تاثیر بسیار زیاد بر زندگی آنها گذاشته است. یکی از مهمترین کارایی این گوشی ها امکان برقراری تماس تلفنی و پیامک نیز می باشد. یکی از مشکلات شایع که حتی شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد پرش و عدم آنتن دهی ناگهانی است .عدم آنتن دهی گوشی موبایل میتواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله وجود موانع بر سر راه آنتن در آن منطقعه , سویچ بین شبکه ها و...

باید توجه داشت در زمانی که آنتن دهی ضعیف یا کاملا قطع می باشد اکثر مواقع بعد از مدتی مجدد آنتن دهی از سر گرفته میشود اگر بعد از مدتی آنتن دهی میسر نشد یکبار گوشی همراه خود را خاموش و مجدد روشن نمایید.

 

نحوه ی تنظیمات سویچ بین شبکه های 2G,3G,4G  برای آنتن دهی بهتر گوشی


یکی از دلایل شایع عدم آنتن دهی موبایل سویچ شدن یا تبدیل شدن شبکه 2G ,3G,4G به یکدیگر است. در این زمان بعد از مدتی آنتن دهی میسر می شود.توصیه می شود افرادی که نیاز ضروری به اینترنت و همچنین این شبکه ها ندارند , تنظیمات سویچ خود را نرمال قرار دهند تا کمتر دچار عدم آنتن دهی شوند.

از منوی Setting  گزینه ی Wireless and network  سپس گزینه ی Mobile network را انتخاب نمایید.

 بصورت پیش فرض تنظیمات روی گزینه ی GSM/WCDMA(auto mode) فعال است این گزینه به معنای بهترین شبکه که نشانه ی 3G می باشد . برای تغییر به حالت نرمال کافی است گزینه ی GSM Only را انتخاب نمایید.

 لازم به ذکر می باشد برای گوشی های دو سیم کارت باید اول اپراتور سیم کارت خود را انتخاب نموده و تنظیمات را بصورت مجزا برای هر اپراتور اعمال نمایید .

 

چند ترفند ساده برای بهبود کیفیت آنتن دهی در گوشی های هوشمند


  1.  سعی کنید در صورت امکان در بلندی قرار بگیرید هرچه ارتفاع شما بالاتر از سطح زمین باشد باعث می شود موانع از جلوی شما برداشته شده و آنتن دهی قویتر شود.
  2. اگر در آپارتمان زندگی میکنید سعی کنید موانع را از سر راه خود بردارید برای مثال به کنار پنجره بروید و یا بالکن متوجه می شوید که آنتن دهی بهتر انجام می شود.
  3.  سعی کنید گوشی موبایل خود را از وسایل الکترونیکی دیگر مثل لپ تاپ , رادیو , تلوزیون و... دور نگه دارید زیرا آنها امواج مخصوص به خود را دارند و باعث کاهش سیگنال موبایل شما می شود.توجه داشته باشید شما با خاموش کردن بلوتوث و وای فای خود میتوانید سیگنال قویتری دریافت کنید.
  4. فکر اینکه میتوانید اپراتور خود را تغییر دهید در بعضی از مواقع میتواند چاره کار باشد زیرا بعضی اپراتورها در مکان های مختلف انتن دهی کافی را ندارند.
  5. استفاده از دستگاه های تقویت کننده ی سیگنال گوشی موبایل.

j,[i : اگر تمامی تنظیمات و دلایلی که ذکر شد باعث افت سیگنال یا عدم آنتن دهی گوشی نبوده است باید توجه داشته باشید شاید مشکل سخت افزار موبایل است که در اینصورت باید به مرکز تعمیرات گوشی همراه مراجعه نمایید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580