مشکل نصب خودکار برنامه ها در گوشی اندروید

مشکل نصب خودکار برنامه های مزاحم و ناخواسته در گوشی اندروید + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی مشکلات گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید .


یکی دیگر از مشکلات رایجی که کاربران اندرویدی با آن مواجه میشوند نصب و دانلود خودکار برنامه ها است که در هنگام کارکردن با گوشی مشکلاتی را از قبیل هنگی گوشی کندی سرعت اینترنت ، لگ در بازی و نرم افزار ها برای شما به ارمغان میاورد . 

برای رفع این مشکل ابتدا باید ریشه ی آن را پیدا کنید . این مشکل شاید از طریق ویروس به گوشی شما انتقال پیدا کرده است و یا نرم افزار ها از طریق مارکت اصلی اندروید یعنی Google play store  یا فروشگاه گوگل پلی به صورت خوکار و اتوماتیک دانلود شده و نصب می گردند .

برای تشخیص اینکه نرم افزار ویروس است یا خیر در ادامه مطلب با ما همراه باشید .

پیشنهاد می کنیم از صفحات دانلود خودکار برنامه ها در اندروید و همچنین علت مشکل آپدیت نشدن گوشی اندروید نیز بازدید کنید

 

 مشکل نصب خودکار برنامه های مزاحم و ناخواسته در گوشی اندروید


ابتدا نرم افزار گوگل پلی را باز کنید سپس از بالای صفحه سمت چپ علامت سه خط را باز کرده و به setting  گوگل پلی مراجعه نمایید . در تنظیمات play store ، باید گزینه Auto-update app را باز کنید سپس از منوی باز شده Do Not Update را انتخاب کنید تا از دانلود به صورت اتوماتیک نرم افزار ها جلوگیری کند .

 مشکل نصب خودکار برنامه ها در گوشی اندروید

اما اگر با این حال نرم افزارهای خاصی بر روی گوشی شما نصب می شود مطمعن باشید گوشی شما به ویروس آلوده شده است که میتوانید با استفاده از نرم افزار های آنتی ویروس های قدرتمند آنها را حذف نمایید و دستگاه را پاکسازی نمایید .

گاهی ممکن است با استفاده از آنتی ویروس ها نیز همچنان نرم افزارهای مزاحم به صورت خودکار نصب شوند و سرعت گوشی اندروید شما به شدت کاهش پیدا کند برای رفع این مشکل ابتدا از عکس ها و شماره های موجود در گوشی با استفاده از نرم افزار های موجود بک آپ گرفته و اقدام به ریست فکتوری کنید

اگر این مشکل حتی بعد از ریست فکتوری پابرجا بود به احتمال بسیار قوی نرم افزار های ویروسی به رام شما نفوذ کرده اند و باید گوشی از طریق باکس BOX بر اساس مدل رام فلش شود .


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 328
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 571
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1164
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1564