آموزش پشتیبان گیری اندروید

آموزش پشتیبان گیری اندروید

کاربران زمانی که گوشی خود را ریستارت می کنند تمام اطلاعات آنها از گوشی پاک می شود و  این موضوع  آنها خیلی ناراحت می کند برای اینکه اطلاعات  شما از بین نرود  دنبال یک راه حل باشید.  ما در این مطلب راه حل این مشکل را به شما آموزش می دهیم.

یکی از مهمترین و اصلی ترین راه حل ها بکاپ گرفتن از اطلاعات موبایل است در این مطلب ما به شما آموزش می دهیم که چطور از اطلاعات مهم گوشی خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. زمانی که شما از اطلاعات خود یک بکاپ بگیرید در مواقعی که نیاز دارید میتوانید از آنها استفاده کنید  برای مثال زمانی که با مشکل ویروسی شدن گوشی مواجه شدید میتوانید از بکاپ گیری استفاده کنید.

برای تهیه نسخه پشتیبان گیری مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا SyncDroid  را دانلود کنید و آن را روی رایانه ی خود نصب کنید بعد از اجرای این برنامه گوشی خود را از طریق کابل یو اس بی به کامپیوتر متصل کنید و و گزینه ی اتصال را انتخاب کنید  و سپس تیک گزینه ی اشکال زدایی یو اس بی را بزنید تا فعال شود.

اگر میخواهید از اتصال بی سیم استفاده کنید باید برنامه SyncDroid را روی گوشی خود نصب کنید و کد نمایش داده شد را وارد کنید و سپس روی گزینه ی اتصال کلیک کنید .

بعد از انجام این دو روش فوق کمی صبر کنید تا برنامه موبایل شما را پیدا کند در این صورت میتوانید یک نسخه پشتیبان از اطلاعات خود تهیه کنید.

اما برای گوشی گزینه ی بکاپ گیری را انتخاب کنید وسپس دسته بندی برای پشتیبان گیری را انتخاب کنید و هر برنامه ی مهمی که دارید از آنها یک نسخه ی پشتیبان تهیه کنید  و در آخر روی بکاپ گیری کلیک کنید تا فرایند پشتیبان گیری آغاز شود پس از تمام شدن گزینه ی پایان دادن را انتخاب کنید.

در صورتی که در مورد آموزش پشتیبان گیری سوالی داشتید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند 9099070345

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 300
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246