آموزش قفل صفحه اندروید

آموزش قفل صفحه اندروید

امروزه بسیاری  از کاربران برای گوشی اندروید خود  رمز یا الگوهای خاصی را  انتخاب می کنند تا کاربران یا دوستان نتوانند به اطلاعات آنها دسترسی پیدا کنند  اما گاهی اوقات هنگام باز کردن گوشی رمز خود را فراموش می کنند این کاربران باید از چه روش هایی استفاده کنند تا بتوانند قفل صفحه اندروید خود را باز کنند  در ادامه نحوه باز کردن قفل صفحه اندروید را به شما آموزش می دهیم.

1.استفاده از قابلیت مدیریت دستگاه اندروید Android Device Manager 

در گوشی های اندروید جدید سرویس مدیریت دستگاه اندروید بهترین روشی است که میتوانید برای باز کردن قفل صفحه از آن استفاده کنید برای استفاده از این روش باید وبه حساب کاربری گوگل مراجعه کنید با انتخاب گزینه ی Lock وارد یک صفحه می شوید که با استفاده از آن میتوانید  پسورد برای گوشی اندروید خود انتخاب کنید.

حال با چهار کادر مواجه می شوید در کادر اول و دوم پسورد جدید خود را وارد کنید اما در کادر سوم که مربوط به پیغام ریکاوری است چیزی ننویسید و در کادر آخر که مربوط به شماره تماس ثانویه است که اگر گوشی خود را گم کردید با استفاده از این میتوانید شماره تماس خود را در اختیار فردی که گوشی شما را پیدا کرده است بگذارید زمانی که میخواهید قفل صفحه گوشی اندروید خود را باز کنید نیازی به وارد کردن این شماره نیست.

فقط در دو کادر اول پسورد جدید خود را وارد کنید و سپس روی گزینه ی Lock کلیک کنید تا پسورد شما تغییر کند حال براحتی میتوانید وارد صفحه گوشی اندروید خود شوید.

2.استفاده از فراموش کردن الگو"Forgot Pattern

زمانی که گوشی شما مجهز به اندروید 4.4  یا نسخه ای پایین تر از آن باشد می توانید از روش فراموش کردن الگو استفاده کنید در این گوشی ها میتوانید چند بار پسورد خود را اشتباه وارد کنید  تا از شما در خواست کند کمی صبر کنید بعد دوباره پسورد خود را وارد کنید.

حال در قسمت پایین صفحه نمایش گزینه ی Forgot Pattern را انتخاب کنید و سپس روی گزینه ی Enter Google account details کلیک کنید.و در مرحله بعدی حساب کاربری و پسورد آن را ارائه کنید و پسورد جدید را برای گوشی اندروید خود انتخاب کنید .

 

3.انجام ریست فکتوری

با انجام ریست فکتوری میتوانید صفحه نمایش گوشی اندروید خود را باز کنید اما با این کار تمامی اطلاعات شما پاک می شود برای ریست فکتوری گوشی اندروید خود را خاموش کنید و بعد کلید پاور و کم کردن صدا را همزمان با هم فشار دهید تا منوی بوت لودر ظاهرشود حال در منوی موجود روی دکمه کاهش صدا دوبل کلیک کنید تا گزینه ی ریکاوری Mode فعال یا روشن شود.

سپس از طریق کلید پاور این گزینه  را انتخاب کنید و بعد دکمه Power گوشی را فشار دهید و یکبار دکمه افزایش صدا را فشار دهید تا وارد حالت ریکاوری شوید از طریق دکمه های کم و زیاد صدای گوشی به گزینه ی Wipe data/factory reset بروید وبا زدن دکمه Power آن را انتخاب کنید کمی صبر کنید تا مراحل مورد نیاز انجام شد.

روی گزینه یnow  Reboot system کلیک کنید تا گوشی اندروید ریستارت شود با اینکار دیگر احتیاجی به ورود قفل صفحه نمایش و پسورد آن نیست.

چنانچه در هنگام باز کردن قفل گوشی اندروید به مشکل برخوردید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید تا مشکل شما را براحتی برطرف کنند .

کارشناسان همراه رایانه بصورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما می باشند.

جهت تماس با کارشناسان حرفه ای 9099070345 را شماره گیری فرمائید.

در صورت عدم موفقیت در تماس اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید و از مطالب های آموزشی آن استفاده کنید.

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623