مشکل هات اسپات اندروید

قبل از اینکه بخواهیم مشکل هات اسپات گوشی را مطرح کنیم ابتدا می بایست طریقه استفاده از هات اسپات گوشی را برای شما شرح دهیم.

امروزه با گسترش گوشیهای همراه و اینترنت پر سرعت بر روی سیم کارتها مخصوصا نسل سوم 3G و ... ممکن است تلفنهای دیگر نتوانند از این سرویسها استفاده  کنند. بنابراین ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از اینترنت یک گوشی بر روی گوشی دیگر استفاده کنیم. قبل از اینکه بخواهید گوشی خود را هات اسپات کنید باید بررسی کنید ببینید آیا گوشی شما به سیستم Wi-Fi Hotspot متصل می باشد یا خیر؟ هم چنین گوشی مقابل نیز باید مجهز به سخت افزار وای فای باشد.

مشکل هات اسپات اندروید

بهر حال برای اینکه اینترنت گوشی خود را به اشتراک بگذارید می بایست وارد تنظیمات گوشی خود شده واز قسمت Moreà گزینه Tethering & Portable hotspot را انتخاب می کنیم. سپس گزینه Wi-Fi Hotspot را روشن می کنیم. لازم به ذکر است که حتما دیتای گوشی خود را نیز روشن کنید. گوشی مقابل نیز با روشن کردن وای فای می تواند از اینترنت گوشی طرف مقابل استفاده کند. در گوشیهای آیفون نیز می توانید وارد تنظیمات گوشی آیفون خود شده و گزینه قسمت Personal Hotspot را روشن می کنیم.

حل مشکل هات اسپات اندروید

حال چنانچه با هات اسپات گوشی خود مشکل دارید و نمیتوانید اینکار را انجام دهید می بایست وارد قسمت APN شده و در قسمت APN Type عبارت Default,mms,supl را وارد می کنیم.