مشکل هات اسپات اندروید

مشکل هات اسپات و اشتراک گذاری اینترنت گوشی اندرویدTethering & Portable hotspot  + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی گوشی را در همراه رایانه دنبال کنید


قبل از اینکه بخواهیم مشکل هات اسپات گوشی را مطرح کنیم ابتدا می بایست طریقه استفاده از هات اسپات گوشی را برای شما شرح دهیم.

پیشنهاد می کنیم آموزش های مشکل هات اسپات iOS را به همراه آموزش اتصال گوشی به اینترنت کامپوتر  و  نیز  مشکل اشتراک گذاری اینترنت در شبکه را هم مطالعه کنید 

امروزه با گسترش گوشیهای همراه و اینترنت پر سرعت بر روی سیم کارتها مخصوصا نسل سوم 3G و ... ممکن است تلفنهای دیگر نتوانند از این سرویسها استفاده  کنند. بنابراین ما به شما آموزش خواهیم داد که چگونه از اینترنت یک گوشی بر روی گوشی دیگر استفاده کنیم. قبل از اینکه بخواهید گوشی خود را هات اسپات کنید باید بررسی کنید ببینید آیا گوشی شما به سیستم Wi-Fi Hotspot متصل می باشد یا خیر؟ هم چنین گوشی مقابل نیز باید مجهز به سخت افزار وای فای باشد.

مشکل هات اسپات اندروید

بهر حال برای اینکه اینترنت گوشی خود را به اشتراک بگذارید می بایست وارد تنظیمات گوشی خود شده واز قسمت Moreà گزینه Tethering & Portable hotspot را انتخاب می کنیم. سپس گزینه Wi-Fi Hotspot را روشن می کنیم. لازم به ذکر است که حتما دیتای گوشی خود را نیز روشن کنید. گوشی مقابل نیز با روشن کردن وای فای می تواند از اینترنت گوشی طرف مقابل استفاده کند. در گوشیهای آیفون نیز می توانید وارد تنظیمات گوشی آیفون خود شده و گزینه قسمت Personal Hotspot را روشن می کنیم.

حل مشکل هات اسپات اندروید


مشکل هات اسپات معمولا برای مواقعی اتفاق می افتد که گوشی مقابل شما نمیتواند متصل شود و برای حل این مشکل بررسی کنید که پسورد را درست وارد کرده اید برخی مواقع استفاده از حروف بزرگ و گوچک را درست وارد کرده اید یا خیر؟

برخی مواقع اینترنت گوشی به اشتراک گذاشته شده دارای سرعت پایینی بوده و این اتفاق به اشتباه منجر به برداشت شما از این می شود که اتصال صورت نگرفته است (این اطمینان را حاصل کنید که حتما گوشی شما در حالت Connected هست یا خیر )

 

 

حال چنانچه با هات اسپات گوشی خود مشکل دارید و نمیتوانید اینکار را انجام دهید می بایست وارد قسمت APN شده و در قسمت APN Type عبارت Default,mms,supl را وارد می کنیم.


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 300
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 190
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 245