مشکل پیامک طولانی اندروید

یکی دیگر از ایرادات گوشیهای همراه تبدیل پیامکهای خیلی طولانی به چند رسانه ای می باشد. در واقع زمانیکه پیام شما بیش از 3 بخش یا 210 حرف باشد گوشی شما بصورت خودکار پیامک شما را پیام چند رسانه ای تبدیل می کند.

راههای رفع مشکل پیامک طولانی اندروید

البته این ویژگی برای صرفه جویی در هزینه پیامها در نظر گرفته شده است. از آنجایی که کاربر فقط می تواند 70 کاراکتر را ثبت کند این تبدیل باعث بوجود آمدن نارضایتی در بین کاربران ایرانی می شود. برای حل این مشکل می بایست این ویژگی را غیر فعال کنیم. بنابراین ابتدا باید گوشی خود را روت کنیم.

مشکل پیامک طولانی اندروید

سپس یک فایل منیجر روی گوشی خود نصب کنید. این برنامه می تواند Root Browser یا Root Explorer باشد. بعد از اجرای نرم افزار وارد پوشه SystemàApp شوید. در این قسمت یک فایل با عنوان Secmms.apk وجود دارد. قبل از هر اقدامی برای اینکه بتوانید به حالت قبلی بازگردید می بایست یک نسخه کپی یا پشتیبان از فایل خود تهیه کنید.

سپس نسخه جدید فایل فوق را دانلود کنید و در مسیر گفته شده کپی کنید. اگر از فایل خود فقط کپی گرفته اید در این قسمت گزینه تائید را انتخاب کنید.

نکته: در رامهای رسمی فایلی با عنوان secmms.odex در پوشه System àApp وجود دارد که می بایست حذف شود. چنانچه این کار انجام نشود نرم افزار پیامک بسته می شود. از این فایل نیز حتما نسخه پشتیبان تهیه کنید.

 

جدیدترین مطالب

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 53
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 761
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 550
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 420