مشکل آفتابه اندروید

برنامه آفتابه بی شک یکی از بهترین سرگرمی های ایرانی برای عموم است .این بازی سبک و ژانر فکری و معمایی دارد و با توجه به محتوای بازی همخوانی بی نظیری با محیط گرافیکی این نرم افزار دارد که یکی از عوامل محبوبیت این نرم افزار شده است .
آفتابه به راحتی بر روی اندروید های 2 به بالا نصب شده و حجم کم آن باعث شده کاربران در دانلود آن به مشکل کمتری برخورد کنند. در ادامه به مشکلات این بازی محبوب می پردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید .

مشکلات آفتابه اندروید و حل آن

آفتابه به خودی خود در نصب و اجرا هیچ مشکلی ندارد ، اما به گزارش برخی کاربران اگر این بازی مهیج را از سایت های متفرقه دانلود کنید ممکن است اجرا نشود پس برای حل این مشکل سعی کنید این بازی فکری و جالب را یا از مارکت های اندرویدی یا از سایت های معتبر مخصوص دانلود برنامه ها و بازی های اندرویدی دانلود و سپس نصب نمایید .

از دیگر مشکلات این نرم افزار اروری است که برای برخی کاربران نمایش داده میشود ، هنگامی که نرم افزار را باز میکنند با خطای " برای آفتابه مشکلی پیش آمده " مواجه می شوند که به صورت معمول این ارور و مشکل برای نسخه های پایین تر بازی آفتابه رخ میدهد ، برای حل این مشکل می توانید ورژن قدیمی نرم افزار را پاک کرده و به روزترین و همواره آخرین نسخه آن را دانلود کرده و نصب نمایید .

نرم افزار برای نصب و اجرا مشکل دیگری نخواهد داشت اما قطعا در مرحله های بالاتر بازی سخت تر شده و همین امر باعث شده افرادی که بازی میکنند در جواب دادن مشکل پیدا کنند که البته این نرم افزار فکر همه جارا کرده است و شما میتوانید با استفاده از سکه هایی که در اختیار دارید از نرم افزار کمک بگیرید و حتی اگر سکه های شما به اتمام رسید میتوانید از طریق پرداخت درون برنامه ای به تعداد سکه هایتان بیافزایید.

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 300
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246