مشکل آفتابه اندروید

برنامه آفتابه بی شک یکی از بهترین سرگرمی های ایرانی برای عموم است .این بازی سبک و ژانر فکری و معمایی دارد و با توجه به محتوای بازی همخوانی بی نظیری با محیط گرافیکی این نرم افزار دارد که یکی از عوامل محبوبیت این نرم افزار شده است .
آفتابه به راحتی بر روی اندروید های 2 به بالا نصب شده و حجم کم آن باعث شده کاربران در دانلود آن به مشکل کمتری برخورد کنند. در ادامه به مشکلات این بازی محبوب می پردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید .

مشکلات آفتابه اندروید و حل آن

آفتابه به خودی خود در نصب و اجرا هیچ مشکلی ندارد ، اما به گزارش برخی کاربران اگر این بازی مهیج را از سایت های متفرقه دانلود کنید ممکن است اجرا نشود پس برای حل این مشکل سعی کنید این بازی فکری و جالب را یا از مارکت های اندرویدی یا از سایت های معتبر مخصوص دانلود برنامه ها و بازی های اندرویدی دانلود و سپس نصب نمایید .

از دیگر مشکلات این نرم افزار اروری است که برای برخی کاربران نمایش داده میشود ، هنگامی که نرم افزار را باز میکنند با خطای " برای آفتابه مشکلی پیش آمده " مواجه می شوند که به صورت معمول این ارور و مشکل برای نسخه های پایین تر بازی آفتابه رخ میدهد ، برای حل این مشکل می توانید ورژن قدیمی نرم افزار را پاک کرده و به روزترین و همواره آخرین نسخه آن را دانلود کرده و نصب نمایید .

نرم افزار برای نصب و اجرا مشکل دیگری نخواهد داشت اما قطعا در مرحله های بالاتر بازی سخت تر شده و همین امر باعث شده افرادی که بازی میکنند در جواب دادن مشکل پیدا کنند که البته این نرم افزار فکر همه جارا کرده است و شما میتوانید با استفاده از سکه هایی که در اختیار دارید از نرم افزار کمک بگیرید و حتی اگر سکه های شما به اتمام رسید میتوانید از طریق پرداخت درون برنامه ای به تعداد سکه هایتان بیافزایید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 842
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763