پلتفرم اندروید چیست؟

پلتفرم اندروید چیست؟

آیا شما کاربران عزیز میدانید معنا و مفهوم واژه پلتفرم اندروید چیست و چه کاربردی دارد در این پست آموزشی همراه رایانه قصد دارد برای شما شرح دهد که پلتفرم اندروید چیست  و  و دقیقا چه سرویس هایی را میتوان پلتفرم خواند تا انتهای این مطلب آموزشی ما را همراهی کنید امید است این مطلب برای شما کاربردی و مفید باشد.....

پلتفرم اندروید چیست؟

 واژه پلتفرم  به معنای بستری برای ایجاد  و اجزای سایر اجزای یک سیستم  می باشد. یکی از زمینه های که در آن پلتفرم نقش مهمی را ایفا می کند دنیای رایانه ای و فناوری های مرتبط به آن است. پلتفرم هم میتواند سخت افزاری باشد هم نرم افزاری. در ادامه این مطلب راجع هر کدام توضیحی کوتاهی می دهیم با ما همراه باشید.

پلتفرم نرم افزاری:

پلتفرم نرم افزاری  یک نرم افزار بزرگ است که  بروی پلتفرم سخت افزاری اجرا میشود و اجازه می دهد  برنامه های معتتدی در آن فعال شوند. تفاوت پلتفرم و سیستم عامل  این است که سیستم عامل ها در واقع بزرگ ترین پلتفرم های نرم افزاری به حساب می آیند سیستم عامل به شما کاربران این اجازه را می دهد که بر اساس نیاز های خودتان بنرم افزارهای معتتد دی  را به اجرا در بیاورید.سیستم عامل اندروید را میتوان محبوب ترین پلتفرم نامید. سیستم عامل ها را میتوان رابط  بین نرم افزار  و سخت افزار در نظر در گرفت.به طوری که سیستم عامل سبب می شود فرد بتواند بروی حافظه و سایر اجزای پلتفرم سخت افزاری تغییرات ایجاد کند.

پلتفرم سخت افزاری:

پلتفرم سخت افزاری  به تعدادی از قطعات سخت افزاری گفته می شود که  هنگام کار با یگدیگر میتوانند  برنامه یا برنامه هایی را به اجرا در بیاورند در اوایل سخت افزارها قادر بودند تعداد اندکی برنامه را اجرا کنند ولی بعد از تولید سیستم عامل ها سخت افزار به نوعی بستر برای اجرای سیستم عامل تبدیل شد.

در ادامه به معرفی چند پلتفرم بزرگ میپردازیم.

  • پلتفرم Utility
  • پلتفرم Technology
  • پلتفرم
  • Computing

 کارشناسان همراه رایانه در تمام ایام هفته میتوانند در خدمت شما دوستان عزیز باشند پس دیگر نگران کم اوردن زمان نباشید در هر زمانی که بخواهید میتوانید تلفن ثابت خود را بردارید و با پشتیبانی 9099070345 تماس بگیرید.

 اما در صورتی که تماس گرفتید ولی موفق به برقراری ارتباط با کارشناسان همراه رایانه نشدید باز هم نگران نباشید شما میتوانید با استفاده از دو روش زیر اقدام به خرید شارژ کنید و از طریق تلفن همراه با کارشناسان تماس بگیرید.

  • در سایت hamrahpc.ir ثبت نام کنید.
  • و یا اپلیکیشن همراه رایانه را در   گوشی هوشمند خود نصب کنید.

با خرید شارژ علاوه بر تماس از طریق تلفن همراه 50 در صد تخفیف در هزینه مکالمه دریافت کنید.

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 843
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763