شبیه ساز اندروید

شبیه ساز اندروید چیست و معرفی شبیه سازهای اندروید را در همراه رایانه بخوانید و مشکلات اندروید خود را تلفنی با شماره 9099070345 شبانه روزی بپرسید !!! شبیه ساز های اندروید را در همراه رایانه بشناسید و سوالات خود را در این باره از ما بپرسید و آموزش های مرتبط دیگر را در سایت دنبال کنید .

شبیه ساز ها در واقع فضایی هستند که که به کاربران اجازه میدهند بدون تهیه گوشی اندروید بتواند از برنامه های اندرویدی استفاده نمایند. امروزه شبیه سازهای زیادی به بازار عرضه شده است که هرکدام توانایی خود را دارند . برای استفاده از شبیه ساز اول از همه باید سیستم شما توانای سخت افزاری و نرم افزاری را دارا باشد , از جمله این توانایی ها بالا بودن رم سیستم و همچنین استفاده از اخرین نسخه ی ویندوز می باشد.

پیشنهاد میکنیم از مطالب تخصصی اندروید در سایت و آموزش های اندروید استفاده کنید .

در صورتی که گوشی اپل نیز دارا می باشید می توانید از آموزش شبیه ساز آیتیونز نیز استفاده کنید .


معرفی برنامه های شبیه ساز

Blue Stacks

یکی از از محبوب ترین نرم افزار های شبیه ساز بلواستکس می باشد , از نظر قابل اطمینان و رایگان بودن بین کاربران محبوبیت خاصی پیدا کرده است . تنها دلیلی که شاید کاربران از آن شکایت داشته باشند وجود تبلیغات در این نرم افزار است که با خرید مبلغ ناچیزی میتوان از شر آن راحت شد , البته باید گفت         

بلواستکس روی سیستم هایی با RAM پایین بسیار سنگین و کند عمل خواهد کرد و همچنین بصورت پیش فرض زبان فارسی را پشتیبانی نمی کند و باید بصورت دستی آن را نصب نمایید.

Nox app Player

نوکس اپ پلیر یکی دیگر از شبیه سازهای موجود در بازار با قابلیت پشتیبانی از زبان فارسی می باشد. این نرم افزار نسبت به بلواستکس از سرعت لود بالاتری برخوردار است که برای اجرای بازی های اندرویدی بسیار کاربردی تر خواهد بود.

یکی دیگر از مزایای نوکس که حس برتری آن را نسبت به بلواستکس بیشتر می کند کاملا رایگان بودن این برنامه می باشد که حتی در هنگام کار با این شبیه ساز از تبلیغات مزاحم هیچ خبری نیست . شبیه ساز Nox app player  از صفحه نمایشگر های لمسی هم پشتیبانی می نماید.

نرم افزار های Droid4x و Andy OS و... نیز جزو شبیه ساز های محبوب کاربران نیز می باشد.

 


لینک های جذاب 

جدیدترین مطالب

OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 301
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 182
دیلیت اکانت wispi

دیلیت اکانت wispi

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 191
نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

نصب تلگرام طلایی برروی آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 246