دیتا اندروید چیست؟

نسخه دیتا اندروید چیست؟

 بسیاری  از کاربران سیستم عامل اندروید به دنبال این هستند که بازی های دیتا را روی سیستم خود نصب کنند  اموزش نصب بازی های دیتا دار کار بسیار ساده ای است در این مطلب آموزشی همراه رایانه قصد دارد  برای شما شرح دهد که  نسخه دیتا اندروید چیست و چه کاربردی دارد درادامه روش کپی کردن دیتا و حذف دیتا را هم به شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید....

دیتا اندروید چیست؟

دیتا بخشی مهم از یک بازی است که برای اجرای کامل یک بازی  دیتا دار بسیار ضروری است معمولا بازی هایی که دارای حجم بالایی هستند  از دیتا استفاده می کنند.

کاربران عزیز دیتا را برای اجرای کامل و بدون نقص بازی احتیاج دارند زمانی که بازی شما دوستان حجم بالایی داشته باشد قطعا شما با کمبود حافظه برای اجرای بازی مواجه خواهید شد  به همین دلیل شما به دیتا نیاز پیدا خواهید کرد.

  • برای کپی کردن دیتا به مسیر فولدر اندروید در حافظه اصلی گوشی بروید دیتا معمولا به صورت یک فولدر هم نام با بازی مورد نظر است.
  • گاهی اوقات شما میخواهید بازی که دارای دیتا است را حذف کنید اما  ممکن است دیتای بازی حذف نشود پس در این صورت باید  باید به مسیری بروید که دیتا را در آنجا کپی کرده اید با اینکار دیتا حذف خواهد شد.

دیتای برنامه

  • دیتای برنامه اطلاعاتی است که برنامه داده میشود تابرنامه توسط این برنامه مدیریت شود.با پاککردن دیتا برنامه دوباره کارخودرا شروع میکندولی اطلاعات کاملا ازبین میرود.
  • زمانی که حافظه کش برنامه رابازمیکنید فقطبرنامه به سختی بازمیشود ولی اگر دیتای برنامه را پاک کنید اطلعات برنامه کاملا ازبین میرودوبرنامه به حالت پیش فرض برمیگردد.
  • زمانی که دیتای اپلیکیشنی را حذف میکنیدفقط دیتای اون نرم افزار حذف میشودوسایر دیتاهای دیگر نرم افزارها سرجای خودهستند ومشکلی برایشان پیش نمی آید.هنگامی که قصد پاک کردن دیتارا دارید دقت کنید که به آن اطلاعات احتیاجی نداشته باشید.

چنانچه در رابطه با نسخه دیتا اندروید چیست ؟به سوال یا مشکل خاصی برخورد کردید می توانید با مرکز مشاوره آنلاین همراه رایانه بصورت شبانه روزی  ارتباط تلفنی برقرار کرده و با   متخصصین با تجربه این مرکز گفتگو کنید.

همراه رایانه مرکز خدمات رایانه ای و تلفن همراه می باشد که بصورت  شبانه روزی بصورت تلفنی مشاوره آنلاین می دهد.

برای تماس با   کارشناسان آموزش دیده همراه رایانه کافیست از طریق تلفن ثابت 9099070345 را شماره گیری کنید.

در صورت خطا در برقراری تماس می توانید با استفاده از روش های زیر اقدام به خرید شارژ همراه رایانه کنید. 

  • در سایت hamrahpc.ir ثبت نام کنید.
  • اپلیکیشن همراه رایانه را در  تلفن هوشمند خود نصب کنید.

با خرید شارژ علاوه بر تماس از طریق تلفن همراه 50 در صد تخفیف در هزینه مکالمه دریافت کنید.

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 695
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 990
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1475
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1892