پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات تبلت های توشیبا Toshiba

کمپانی توشیبا یک شرکت چند ملیتی و ژاپنی می باشد و دفتر آن نیز در میناتو ، توکیو قرار دارد. این شرکت تجهیزاتی از قبیل تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی ، لوازم خانگی ، تجهیزات پزشکی و اداری و همچنین تجهیزات روشنایی و نورپردازی و ارائه خدمات لجیستیکی را تولید می کند.

این شرکت از ادغام شرکتهای مکانیکی و الکترونیکی ایجاد شده است. تولیدات مکانیکی این شرکت سیر صعودی داشته است، توشیبا با اقدام به تولید محصولاتی از قبیل لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی ، مدار مجتمع و نیم رسانا در فهرست شرکتهای ژاپنی و جهانی قرار دارد. در حال حاضر توشیبا پس در رده پنجم بعد از هیولت پاکارد، دل ، ایسر و لنوو قرار دارد. در زمینه تولیدان نیم رسانا در جهان این شرکت در رتبه چهارم بعد از اینتبل، سامسونگ الکترونیک و تگزاش اینسترومنتس قرار دارد.

آشنایی با تبلت Encore 2 write

یکی از تبلتهای توشیبا می توانیم به مدل Encore 2 write اشاره کنیم که دارای قلم حساس به فشار و صفحه نمایش فوق حساس می باشد. سیستم عامل این تبلت ویندوز 8.1 می باشد و از قلم Wacom استفاده می کند.

پاسخگویی تلفنی سوالات و مشکلات  تبلت های  توشیبا Toshiba

در صورتی که به نوشتن علاقه دارید و یا می خواهید طراحی های خود را روی تبلت پیاده کنید، می توانید از این تبلت استفاده کنید. در واقع استفاده از این تبلت این حس را به کاربر القا می کند که تجربه نوشتن روی کاغذ را بتواند تجربه کند. با توجه به اینکه این تبلت ویندوزی می باشد می توانیم از نرم افزارهای مایکروسافت نیز استفاده کنیم.

آشنایی با سایر قابلیتهای تبلت توشیبا Encore 2 write

  • صفحه نمایش 8 و 10.1 اینچ
  • پردازنده 4 هسته ای اتم اینتل
  • 2 گیگ حافظه رم
  • 64 گیگابایت حافظه داخلی
  • استفاده از ارتباط وای وای و HDMI
  • قابلیت نگهداری شارژ تا 11 ساعت
  • قلم TruePen دارای حساسیب فشار به 2.048
  • و...

این کمپانی تبلتهای مختلف و با قابلیتهای متفاوتی را وارد بازار کرده است . چنانچه قصد خرید این تبلتها را دارید می توانید از طریق تماس با شرکت همراه رایانه به صورت 24 ساعته و شبانه روزی با کارشناسان ما تماس گرفته و از راهنمایی های آنها در جهت خرید تبلتهای توشیبا راهنمایی بگیرید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 764
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 1023
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1501
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1902