مشکل باتری گوشی آیفون اپل

مشکل باتری گوشی آیفون اپل

یکی از مشکلات آیفون تخلیه شاژ باتری می باشد در این مطلب میخواهیم به چند روش برای رفع این مشکل بپردازیم در صورتی که با این روش ها پاسخی دریافت نکردید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.9099070345

1.کاهش میزان نور صفحه نمایش

صفحه نمایش باعث می شود شارژ زیادی از باتری شما به هدر برود کاهش نور صفحه نمایش کار بسیار ساده ای است برای انجام این کار کافیست به قسمت Control Center مراجعه کنید و میزان نور صفحه نمایش را تا جایی که امکان دارد کم کنید.

فعال کردن تنظیم نور صفحه نمایش به طور اتوماتیک نیز آیفون را قادر می سازد تا بسته به محیطی که در ان قرار گرفته اید روشنایی صفحه نمایش را به طور اتوماتیک افزایش یا کاهش دهد توصیه می کنیم این قابلیت را زمانی فعال کنید که در محیط تاریک با گوشی آیفون خود بازی می کنید.

2.قابلیت های اضافی را غیر فعال کنید.

با متوقف کردن قابلیت های اضافی مثل Hey Siri و با فعال کردن گزینه ی Low Power Mode در گوشی آیفون خود مصرف باتری را تا حد ممکن کاهش دهید البته توصیه می کنیم در صورتی که نیاز به وای فای و بلوتوث نداشتید آنها را خاموش کنید با خاموش کردن این ویژگی ها مصرف باتری شما پایین می آید.

3.همراه داشتن یک پاور بانک

ممکن است در سفر یا راه های طولانی شارژ باتری شما به اتمام برسد پس بهتر است یک پاور بانک داشته باشید تا بتوانید در چنین جاهایی از آن استفاده کنیداگر قصد خرید پاور بانک را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم یک پاور بانک با ظرفیت 10000mAh تهیه کنید.

4. استفاده از حالت هواپیما

اگر شارژ باتری شما رو به پایان است ممکن است به خاطر این باشد که شما در منطقه ای هستید که پوشش آنتن دهی آن بسیار ضعیف است زمانی که در منطه ای با پوشش آنتن دهی ضعیف هستید آیفون برای شناسایی یک سینگال زیاد تلاش می کند و این موجب می شود شارژ گوش شما زود خالی شود در این زمان توصیه می کنیم  حالت هواپیما گوشی خود را روشن کنید.

5.ریست کردن تنظیمات

اگر با راه حل هایی که در بالا اشاره کردیم مشکل باتری شما رفع نشد برای برطرف شدن مشکل باتری از ریست کردن تمام تنظیمات استفاده کنید برای اینکار کافیست مسیر زیر را دنبال کنید.

Settings>General>Reset>Reset All Settings

بعد از انجام این مراحل پسورد خود را وارد کنید در صورت نداشتن پسورد  نیازی نیست این مرحله را انجام دهید.این فرایند حدودا 5 دقیقه طول می کشد تا تنظیمات به حالت اول برگردد توصیه می کنیم پسورد وای فای خود را در جایی یادداشت کنید تا هر زمان به آن احتیاج داشتید در دسترس باشد.

در صورتی که قادر به حل کردن مشکل  باتری گوشی آیفون خود نبودید بهتر است از افراد با تجربه کمک بگیرید ما به شما پیشنهاد می کنیم برای رفع مشکلات خود با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید.کارشناسان همراه رایانه در کوتاهترین زمان با هزینه مناسب مشکلات کامپیوتری و موبایل شما را رفع می کنند.

البته برای رفع میشکلات کامپیوتری و موبایل خود میتوانید به سایت همراه رایانه مراجعه کنید و از مطالب های آموزش استفاده کنید.

در ضمن برای خرید شارژ هم می توانید وارد سایت همراه رایانه شوید و اقدام به خرید شارژ کنید با خرید شارژ از همراه رایانه میتوانید در مکالمه خود 50 درصد تخفیف بگیرید.

برای تماس با کارشناسان شماره 9099070345 را فراموش نکنید.

در صورت عدم موفقیت در تمام با کارشناسان اپلیکیشن پرکاربرد همراه رایانه را دانلود کنید .

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید  .

لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558