مشکل سیاه شدن صفحه گوشی

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی های موبایل را در این صفحه از همراه رایانه بخوانید و مشکلات گوشی و کامپیوتر خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! مشکل تصویر نداشتن صفحه ال سی دی گوشی را به همراه آموزش های مرتبط با گوشی همه را در همراه رایانه دنبال کنید .

یکی از مشکلاتی که اغلب کاربران گوشی های هوشمند با آن مواجه می شوند، سیاه شدن صفحه نمایش گوشی است. به این معنا که گوشی به طور کامل و صحیح کار کرده، به طور مثال زنگ می خورد و... اما چیزی در صفحه نمایش آن دیده نمی شود.

پیشنهاد میکنیم در انتها آموزش های کاربردی مشکل خاموش شدن ناگهانی گوشی را به همراه مشکل صفحه لمسی و تاچ گوشی را نیز بخوانید .


برای  حل این مشکل راه حل های بسیاری وجود دارد که ما در این پست به بررسی آنها خواهیم پرداخت. به عنوان اولین و ساده ترین راه حل ابتدا گوشی خود را با نگه داشتن دکمه پاورر به مدت 15 الی 20 ثانیه، خاموش کنید یا در صورتی که می توانید باتری گوشی را خارج نمایید، سپس مجددا آن را راه اندازی کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل صبر کنید شارژ گوشی شما به اتمام برسد، سپس مجددا گوشی خود را شارژ و راه اندازی نمایید. البته راه حل های مطرح شده کاملا ساده و ابتدایی هستند اما گاهی با همین روش ها مشکل برطرف خواهد شد.

در صورتی که مشکل با روش های بالا حل نشد، سعی کنید گوشی خود را در حالت امن (safe mod) راه اندازی نمایید و برنامه ای که بعد از نصب آن با این مشکل مواجه شده اید، همچنین حافظه پنهان گوشی خود را پاک کنید. در صورت برطرف نشدن مشکل، گوشی خود را در حالت ریکاوری راه اندازی نمایید، به این صورت که گوشی خود را خاموش نموده و سپس دکمه کم کردن صدا و power را همزمان نگه داشته تا صفحه ریکاوری برای شما نمایش داده شود. در صفحه نمایش داده شده گزینه wipe cache partition را انتخاب نمایید. بعد از پاک شدن حافظه کش یا پنهان گوش به صورت خودکار مجددا راه اندازی خواهد شد و مشکل برطرف می شود.

اگر تمامی روش های بیان شده را امتحان کرده اید و همچنان مشکل شما حل نشده است باید گوشی خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. به این صورت که بعد از مایش صفحعه ریکاوری گزینه wipe data/factory reset را انتخاب کنید.

 

مشکل سیاه شدن صفحه گوشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204