مشکل بلوتوث گوشی

یکی از راههای ارتباطی بین دستگاههای مختلف استفاده از بلوتوث می باشد. مشکل استفاده از بلوتوث زمانی نمایش داده می شود که بلوتوث گوشی نتوانند با یکدیگر جفت شوند. البته در بسیاری از مواقع بلوتوثها با یکدیگر جفت می شوند. ولی اگر این فرایند انجام نشد می بایست فکری به حال رفع این مشکل کرد که ادامه سعی می کنیم راههای حل این مشکل را برطرف کنیم.

راه حل مشکل بلوتوث گوشی 

روشن بودن بلوتوث: دقت کنید حتما بلوتوث روشن باشد. چنانچه بلوتوث خاموش بود می بایست وارد تنظیمات شده و بلوتوث آنرا روشن کنیم.

مشکل بلوتوث گوشی

بلوتوث خود را قابل مشاهده کنید:زمانی که وارد تنظیمات وبعد بلوتوث می شوید روی نام بلوتوث تاچ کنید تا در یک بازه زمانی قابل مشاهده باشد. همچنین می توانید زمان بیشتری را برای قابل مشاهده بودن گوشی خود در نظر بگیرید.

قرار گرفتن گوشیها در فاصله نزدیک: بیشترین مقدار برای اینکه از طریق بلوتوث بتوانیم سریعتر عملیات انتقال را انجام دهیم 9 متر می باشد. چنانچه مقدار فاصله بیشتر از این حد باشد ممکن است عملیات انتقال یا انجام نشود یا به کندی صورت پذیرد.

ریستارت کردن گوشی: چنانچه مشکل برطرف نشد می بایست گوشی خود را خاموش روشن کنید یا گوشی خود را برای مدت زمان کوتاهی در حالت هواپیما قرار داده و مجددا از این حالت خارج کنید.

خاموش کردن بلوتوثهای اضافی: اگر گوشی شما اشتباها به بلوتوثهای دیگری متصل می شود می بایست بلوتوثهای اضافی را خاموش کنید.

شارژ مجدد گوشیهای اندرویدی: ممکن است عدم اتصال از طریق بلوتوث بخاطر شارژ کم گوشی باشد. بنابراین توصیه می شود قبل از انتقال از طریق بلوتوث حتما گوشی به مقدار کافی شارژ برقی داشته باشد.

حذف بلوتوث مورد نظر و جستجوی مجدد: بهتر است بلوتوث شخص مورد نظر را از گوشی حذف کرده و اجازه بدهید مجددا بلوتوث گوشی شما شناسایی شود.

دور کردن گوشی از مودم وای فای : امواج وای فای نیز در برخی مواقع مانع از شناسایی بلوتوث می شوند که می بایست گوشیهای خود را از دسترسی امواج وای فای دور نگه داریم.

دریافت درایور بلوتوث برای لپ تاپ: چنانچه می خواهید اتصال بین گوشی و لپ تاپ باشد و لپ تاپ مشکل دارد می بایست درایور بلوتوث را روی لپ تاپ خود نصب کنید و یا درایور آن را بروز رسانی و آپدیت کنید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 315
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 558
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1159
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1558