مشکل صفحه سفید گوشی چینی

مشکل صفحه سفید گوشی های چینی و آموزش مشکلات تاچ گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی گوشی های اندروید و آیفون را در همراه رایانه را نیز مطالعه کنید .

این مشکل که بسیاری از کاربرانی که از گوشی های چینی با آن مواجه می شود می تواند ریشه سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این آموزش از صفحات مشکل تاچ گوشی های چینی و همچنین مشکل سیاه شدن صفحه و ال سی دی گوشی را نیز مطالعه کنید .

مشکل صفحه سفید گوشی چینی

 

در ذیل به تعدادی از عواملی که موجب بروز این مشکل می شود اشاره می کنیم .


  1. این مشکل زمانی به وجود می آید که کاربر گوشی خود را فلش کرده باشد ، بسیاری از موارد که علی الخصوص کاربر با مشکل ویروسی شدن گوشی مواجه می شود با فلش کردن گوشی با این مساله مواجه می گردد که برای رفع آن باید فایل مربوطه متناسب با گوشی را دانلود نموده و آن را روی گوشی نصب نماید .
  2. گاها این مشکلات با خرابی آی سی بلوتوث گوشی به وجود می آید که با تعویض آن این مساله برطرف می شود .
  3. احتمال دیگری که در این زمینه وجود دارد این است که دوربین گوشی دچار مشکل شده باشد که برای رفع این مشکل باید گوشی را به یک تعمیرکار حرفه ای نشان دهید چرا که ممکن است این عامل منجر به داغ شدن  cpu   گردد .
  4. گاهی اوقات نیز آسیب دیدن قطعات از جمله خازن که در پشت ال سی دی گوشی قرار دارد منجر به این امر گشته که با تعویض آن این مشکل برطرف می شود .
  5. همچنین این مساله به دلیل  وجود اختلال در تنظیمات و یا نصب یکسری  برنامه ها ناشی  می شود که با بازیابی گوشی به حالت کارخانه این مشکل کاملا برطرف گشته و گوشی به حالت اولیه خود بازمیگردد.
  6. همانطور که گفته شد ویروسی شدن گوشی از دیگر عواملی می باشد که می تواند منجر به این امر گردد.

برای  مقابله با این عامل کافیست از یک آنتی ویروس خوب روی گوشی استفاده کنیم و همینطور از روش هایی شناخت ویروس که به صورت دستی در تنظیمات قابل دسترس می باشد ویروس های روی گوشی شناسایی وغیر فعال کنیم .

ویروس یابی دستی به روش هایی اطلاق می گردد که از طریق آن می توان پردازش های فعال روی دستگاه را شناسایی نموده و آن ها را به حالت تعویق درآورده یا غیر فعال نمود .

  1. خرابی های به وجود آمده در باتری و عدم اتصال صحیح آن به دستگاه می تواند موجب این امر گردد که با تعویض باتری این مشکل رفع می گردد.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623