پخش نشدن فیلم و ویدیو در گوشی اندروید

حل مشکل پخش نشدن فیلم و ویدیو در گوشی اندروید را در این صفحه بخوانید و مشکلات گوشی های اندروید و آیفون خود را از پشتیبانی تلفنی 9099070345 همراه رایانه شبانه روزی بپرسید !!! حل مشکل پخش پسوند MKV و حل مشکل پخش فیلم دانلود شده و MKV را به همراه آموزش های گوشی ، همه را در همراه رایانه دنبال کنید .


یکی از مشکلات شایع کاربران عدم پخش فیلم می باشد. همانطور که می دانید فیلمها با توجه به دیوایسهایی که گرفته می شوند قالبهای متفاوتی دارند. بنابراین می بایست برای پخش فیلم از پلیرهای مخصوص استفاده کنیم. در حالت عادی اگر فیلم دریافت شده پخش نمی شد می بایست مراحل زیر را انجام دهید:

  • وارد تنظیمات برنامه ها شده بعد از نمایش لیست برنامه ها با فشردن دکمه ریست، تنظیمات برنامه ها را به حالت اول خود برگردانید.
  • برنامه پخش کننده ویدئو را از لیست برنامه ها پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید سپس پاک کردن دیتا را انتخاب کنید.
  • حافظه گوشی خود را پاکسازی کنید و حتی الامکان سعی کنید یک سوم حافظه گوشی خود را خالی کنید.

پیشنهاد میکنیم در انتها از صفحات مشکل عدم نمایش عکس و فیلم در گالری گوشی را به همراه دانلود نرم افزار برای دانلود  فیلم از یوتیوب را در کنار معرفی بهترین پخش کننده های فیلم در اندروید را نیز بخوانید .

پخش نشدن فیلم و ویدیو در گوشی اندروید

 

حل مشکل پخش فیلم دانلود شده


زمانی که یک فیلم ویدئویی را دانلود می کنید ممکن است در هنگام پخش فیلم دچار مشکل بشوید. نرم افزار MXPlayer از جمله قوی ترین نرم افزارهایی می باشد که قادر به پخش انواع قالبها می باشد. ولی اگر با همین برنامه نیز فقط صدای فیلم را پخش می کرد و تصویر سیاه در اختیار کاربر قرار می داد کافیست در بالای صفحه پخش فیلم روی عبارت HW ضربه زده و گزینه SW را انتخاب می کنید.

 

حل مشکل پخش پسوند MKV


برای حل این مشکل نیز آخرین نسخه MXPLAYER را روی گوشی خود نصب می کنید. این نرم افزار در مارکت بازار موجود می باشد. همچنین می بایست نسخه Codec نرم افزار ARM6 و ARM7 را دانلود کرده و روی گوشی خود نصب کنید.

بعد از اجرای برنامه وارد Setting شده و تنظیمات مربوط به Decoder را اجرا کرده و تنظیمات را در حالت Software decoder قرار دهید.

اگر همچنان مشکل پخش فیلم در اندروید پا برجا بود می توانید از طریق تماس با کارشناسان همراه رایانه آنها را مشکل خود مطلع ساخته و آنها را در جریان مشکل خود قرار دهید.

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 842
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763