مشکل ویروس FBI در اندروید

اگر شما هم در اندرویدتان دچار ویروس FBI  اف بی آی شده اید ممکن است تعمیرکار های گوشی به شما فقط راهکار فلش کردن را ارائه دهند اما ما برای شما راهکاری آماده کرده ایم تا بتوانید بدون از دست دادن اطلاعات دستگاهتان این ویروس را ریشه کن کنید .در ادامه با ما همراه باشید.

رفع مشکل ویروس FBi در اندروید

ابتدا باید دکمه هایی که گوشی شما را به حالت safe mode یا حالت ایمن میبرد بیابید  . این کار با یک جستجوی ساده از طریق موتور جستجوی گوگل  به این گونه امکان پذیر است :

Mobile model + safe mode keys

یعنی ابتدا مدل گوشی خود و عبارت safe mode keys را سرچ کرده تا کلید هایی را که دستگاه اندرویدیتان را به حالت safe mode میبرند پیدا کنید . ( متداول ترین کلید های حالت ایمن عبارت است از : power + volume down )

ابتدا گوشی را خاموش کرده سپس دکه پاور را فشار دهید تا لگوی گوشی را مشاهده کنید سپس دست خود را از روی دکمه ی پاور برداشته سپس کلید ولوم پایین را  تا بالا آمدن دستگاه نگه دارید تا وارد  safe modeشوید .

اگر مراحل را به درستی انجام داده باشید صفحه مشکی شده و پایین هر صفحه کلمه Safe mode نوشته شده است و پس از بالا آمدن گوشی در حالتsafe mode دیگر اثری از ویروس FBI اف بی آی و انواع ویروس های شبیه به آن که باعث میشد کاربر نتواند به گوشی دسترسی پیدا کند ، نخواهد بود . محیط safe mode شما باید همانند شکل زیر باشد :

اکنون که سیستم اندرویدی تان به شما اجازه کار میدهد ابتدا اجازه دسترسی را در محیط حالت ایمن گوشی را از طریق مسیر زیر به ادمین بدهید :

Setting --> security --> device administrator

تمام تیک های این صفحه را بردارید . و از حالت active به deactivate تغییر دهید .

حالا به بخش برنامه های نصبی بروید و ویروس اف بی آی FBI برنامه ای با نام BaDoink را پاک نمایید آیکون این ویروس مانند شکل زیر است  :

 

نکته : ممکن است ویروس FBI در اندروید به صورت آیکون نرم افزار Flashplayer در برنامه های نصبی شما بنشیند ، اگر پس از بررسی متوجه این موضوع شدید نرم افزار flashplayer  را نیز حذف نمایید .

 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 529
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 842
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1366
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1763