مشکل فونت فارسی در گوشی

مشکل بهم ریختگی فونت فارسی در گوشی اندروید و حل مشکل فونت فارسی در گوشی + پشتیبانی تلفنی 9099070345 شبانه روزی گوشی را در همراه رایانه تجربه کنید .

پیشنهاد می کنیم در انتهای این صفحه از آموزش های مشکل زبان فارسی در اندروید و همچنین مشکل فارسی نشدن گوشی را نیز مطالعه کنید .


برای حل مشکل فونت فارسی در گوشی می بایست نکاتی را به شما خاطر نشان کنیم. اولا یک سری از گوشی ها مثل سامسونگ ، موبایل های شیائومی سری MUI ، هواوی و ... به شما اجازه می دهند فونت گوشی را نصب و یا حتی تغییر دهید ولی در سایر گوشیها اگر چنین اجازه ای داده نشد می بایست گوشی خود را روت کرده زیرا بخش اعظم تنظیمات گوشی فونت ها هستند که با تغییر در این قسمتها ممکن است فونت ها به هم بریزد.

از مشکل فونت فارسی در گوشی می توانیم به نصب فونت نامناسب در گوشی اشاره کنیم. ما برای نصب فونت فارسی روی گوشی فونت ایران یکان را به شما پیشنهاد می دهیم که می بایست از سایت   Fontiran.com  دریافت کنید.

مشکل فونت فارسی در گوشی

هم چنین نصب برنامه Ifont بعنوان یکی از راهکارهای عالی برای حل مشکل فونت می باشد. برای ذخیره فونت روی گوشی مهم نیست آنرا در کجا ذخیره می کنید فقط باید بدانید فونت انتخابی شما در کجا و در چه پوشه ای ذخیره شده است.

 

طریقه کار با نرم افزار Ifont


زمانی که از نرم افزار Ifont استفاده می کنید وارد قسمت My Font می شویم و با کلیک روی عبارت Click This روی Choose File کلیک می کنیم و بعد فونت مورد نظر خود را از محلی که در آن ذخیره کرده ایم انتخاب کرده روی عبارت Set کلیک می کنیم. در صورتیکه اجازه نصب در مراحل بعدی داده نشد بدین معناست که می بایست گوشی شما روت شود و بدون اینکار تغییر فونت گوشی امکانپذیر نمی باشد .

 


لینک های جذاب

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 338
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 582
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1176
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1580