مشکل فارسی نشدن گوشی

از مشکلات گوشیهای هوشمند می توانیم به مشکل فارسی نشدن گوشی های اندرویدی اشاره کنیم. زمانی که گوشی زبانهای خاورمیانه را ساپورت نکند قطعا زبان فارسی را نیز نمی تواند ساپورت کند. گوشیهای هوشمند اندرویدی معمولا برای تغییر زبان به فارسی نیاز به روت شدن دارند ولی در بعضی گوشیها ممکن است زبان فارسی مخفی شده است. بنابراین نتیجه می گیریم که یا می بایست زبان فارسی را اضافه کنیم و یا ممکن است بخواهیم زبان فارسی را به گوشی خود اضافه کنیم. برای حل مشکل فارسی نشدن گوشی راههای زیادی پیشنهاد شده است ولی ما سعی می کنیم راه حلی به شما پیشنهاد کنیم که بدون روت کردن مشکل شما مرتفع گردد.

مشکل فارسی نشدن گوشی

راههای حل مشکل فارسی نشدن گوشی

 ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شده و از قسمت Developer Option گزینه USB Debugging را انتخاب کنیم. سپس وارد تنظیمات شده و از قسمت Security گزینه Unknown را انتخاب کنیم.برنامه MoreLocale-Without-Root  را دانلود  می کنیم و روی سیستم رایانه ای خود قرار می دهیم.

برنامه More locate.apk را روی گوشی خود نصب می کنیم. از روی کامپیوتر فایل Morelocale.bat را اجرا می کنیم. در این مرحله می بایست گوشی خود را نیز به رایانه متصل کنیم.

برنامه More locale را که در گوشی نصب شده است را اجرا می کنیم. لیست زبانها نمایش داده می شود که می توانیم زبان فارسی را انتخاب می کنیم.

نکته: در صورتیکه زبان فارسی در این قسمت وجود نداشت گزینه Custom Locale را انتخاب می کنیم. در قسمت Language و Country عبارت IR را نوشته و روی Set کلیک می کنیم. 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 140
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 356
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 997
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1204