قفل اثر انگشت برای اندروید

قفل اثر انگشت برای اندروید

امروزه با هوشمند شدن گوشی های همراه همواره اطلاعات مهمی درون این دستگاه دیجیتال ذخیره میشود , این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی و یا حتی اطلاعات بانکی و ... شما می تواند باشد . برای حفظ این اطلاعات باید از بهترین روش قفل گذاری با امنیت بالا استفاده کرد . با پیشرفت تکنولوژی میتوان گفت هر ساله و یا حتی هر دوره همراه با عرضه گوشی های هوشمند جدید به بازار قابلیت های جدید به آنها اضافه میگردد .

تمامی گوشی های هوشمند چندین نوع حالت قفل گذاری بر روی سیستم عامل اندروید را در اختیار شما قرار میدهد , مانند شکلک ها یا همان pattern  , رمز عددی , ثبت تصویر شما و....

اندروید مارشمالو

در سال 2015 میلادی با آمدن اندروید مارشمالو قابلیت های زیادی به اندروید اضافه شد که یکی از مهمترین قابلیت های آن  سنسور یا همان حسگر اثر انگشت بوده است که این قابلیت را در ابتدا روی گوشی های پرچمدار و بعد از مدتی روی گوشی ها در سطح متوسط هم قرار گرفت.

یکی از راه های مطمئن در قفل گذاری حسگر اثر انگشت می باشد . تمامی گوشی های هوشمند که قابلیت حسگر اثر انگشت را دارند میتوانند سیستم عامل خود را از طریق اثر انگشت خود قفل گذاری کنند .

آموزش انتخاب اثر انگشت برای قفل گوشی اندروید

وارد تنظیمات گوشی خود شوید و گزینه ی صفحه ی قفل را انتخاب نمایید . در بعضی از گوشی های اندروید این گزینه در امنیت موجود است.

 

در این قسمت بر روی قفل صفحه کلیک نمایید.

 

در اینجا تمامی روش های رمز گذاری بر روی موبایل شما نمایش داده می شود و شما میتوانید اثر انگشت از پیش تعریف شده ی خود را انتخاب نمایید.

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 567
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 865
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1392
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1809