رفع مشکل کند شدن گوشی اندروید

رفع مشکل کند شدن گوشی اندروید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که بعد از چند مدت کار با گوشی اندروید با مشکل کندی گوشی مواجه شده باشید در این مطلب به چند راه حل ساده اشاره می کنیم با انجام آنها قطعا مشکل کندی گوشی اندروید شما رفع می شود.

 

راه حل اول: موبایل خود را Reset  ریست کنید

 

با ریست کردن گوشی هوشمند خود میتوانید تا حدودی سرعت اولیه را به دست آورید چرا که نرم افزار ها دوباره راه اندازی می شوند و نرم افزار هایی که به صورت پیش زمینه در اندروید در حال استفاده از رم بودند و هیچ استفاده ای نداشتند را خواهد بست . 

ابتدا گوشی خود را ریست کنید اینکار باعث میشود مصرف باتری شما کاهش یابد بهتر است هر چند روز یک بار اقدام به ریست گوشی خود کنید.در این صورت مانع کند شدن گوشی اندرویدی خود می شوید.

 

راه حل دوم : فایل های حجیم خود را به مموری کارت یا رایانه شخصی خود انتقال دهید. نداشتن فضای خالی کافی برای اجرای نرم افزار ها باعث هنگی و کندی گوشی اندروسدس شما خواهد شد . 

 

اکثر کاربران از هر منظره ای که دوست دارند عکس های مختلفی می گیرند یا فیلم های متنوعی دانلود میکنند این باعث میشود سرعت گوشی اندروید شما کند شود بهترین راه حل این است که فایل ها ، تصاویر،فیلم هایی که حجم بسیار سنگینی دارند را به مموری کارت خود منتقل کنید البته میتوانید آنها را هم به رایانه شخصی خود انتقال دهید .

 

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر داشتید با کارشناسان همراه رایانه تماس بگیرید البته ما به شما توصیه می کنیم در کافه بازار اپلیکیشن همراه رایانه را دانلود کنید و پاسخ سوالات و مشکلات خود را در آنجا پیدا کنید .

 

برای دانلود اپلیکیشن همراه رایانه از بازار اینجا کلیک کنید .

 لینک دانلود نرم افزار همراه رایانه از بازار 

جدیدترین مطالب

1111

1111

گروه :مشکل سخت افزار
بازدید : 374
آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

آموزش جامع بازگردانی اکانت هک شده

گروه :مشکل نرم افزار
بازدید : 632
OG instagram در آیفون

OG instagram در آیفون

گروه :گوشي موبايل
بازدید : 1207
حذف کامل other از آیفون

حذف کامل other از آیفون

گروه :دانلود نرم افزار
بازدید : 1623